Пацака-задирака• 11 августа 2025
Хто вирізав натоптиші або подошвенні мозолі?
Поділіться, будь ласка, чи виросли вони знову? Як їх позбутись назавжди ? Мені нещодавно сказала майстер педикюру, що вони постійно будуть виростати, а якщо вирізати ще й шкіра почне наростати, щоб «захистити» те місце, яке вирізали.
Піду до подолога, але хочу розуміти, що мені очікувати від візиту до нього
Залетна Я тут• 11 августа 2025
Дитині вирізали. Лікар теж казала, що вірус сидить в середині, і нічого ви не зробите, ніякі противірусні не допоможуть. Вилазити вони можуть, коли ослаблен імунітет. Видалили пів року тому, поки все гуд. Але як не видаляти, коли вони болять і ходити не можливо???
Доктор Хаос• 11 августа 2025
Ответ дляЗалетна Я тут
причем здесь вирус к мозолям и натоптышам?
IQ 80• 11 августа 2025
Там ставят разгрузку на место вырезанного мозоля. Они продаются отдельно ещё на Розетке, например. Носят, пока не заживёт. Если проблема с опорно-двигательным аппаратом, или с обувью, и это не решается, то они будут возникать опять.
Анютины ласки• 11 августа 2025
У моих детей от уроков они появляются, летом носят безвылазно. Мастер педикюра посоветовала на ночь капельку рацинова Олич касторка. Проходит достаточно быстро. Но надо не пропускать на чисто вымытые стопы точечно на мозоль. Свекровь выводила луком замачивала в уксусе. Но это приматывать и потом серединка мозоля подымается., ее легко вытащить. Но дети ж паникеры, это не для слабонервных.
Дайте подуться• 11 августа 2025
Я вывела чистотелом.Вырезала несколько раз,но там корень длинный,отрастает снова.Но нужно аккуратно,точечно,чтоб на кожу не попало.