Отчебучкина• 12 августа в 11:24
Чим замінити майонез у салаті олівє, щоб не втратити смак?
Марфа Українівна• 12 августа в 11:28
Ответ дляНа_оба_рот
Вообще не то
Я написала свою думку на свій смак.
У вас інша, супер, але може у вас щось зі смаковими рецепторами
Запароленое одеяло• 12 августа в 11:30
Ответ дляМарфа Українівна
Йогурт + гірчиця
Рыгаки собаки
Марфа Українівна• 12 августа в 11:30
Ответ дляЗапароленое одеяло
Рыгаки собаки
Смачного
Шкода, що у вас є досвід, яка на смак ригака собаки
Запароленое одеяло• 12 августа в 11:31
Ответ дляМарфа Українівна
Смачного
У вас тоже, это именно то что вы предложили.
Марфа Українівна• 12 августа в 11:33
Ответ дляЗапароленое одеяло
Так, звісно, моя пропозиція скромна, порівняно з вашим досвідом
Nathalie27• 12 августа в 11:38
Не займаюсь збоченнями і Вам не рекомендую. Їм майонезні салати пару разів на рік маленькими порціями і не бачу сенсу щось там замінювати.
andrey_spec• 12 августа в 11:44
Гірчичний порошок (трохи) з чимось молочним: сметана, грецький йогурт, кефір. Буде відрізнятися на смак, зате менш калорійне.
Пупуговка• 12 августа в 11:46
Ответ дляМарфа Українівна
Йогурт + гірчиця
Роблю так, чи зі сметаною плюс гірчиця, мені теж норм. Обожнюю тутешнє безапеляційне ’ все, що мені не подобається- то гівно’
Анонім Перший• 12 августа в 11:49
Майонез сам по себе невредный, вредные добавки в магазинном. Поэтому можно сделать домашний, если боитесь сырых яиц, делайте молочный, на вкус не влияет.
Указка• 12 августа в 11:55
Ну, то есть навернуть таз оливье, то ничего, а майонез- калорийно
а если не таз, то чего высчитывать те калории в ложке майонеза?
Ума Палата• 12 августа в 11:59
Що страшного в майонезі, особливо для тих, хто колотить соуси з гірчицею?
Олія, жовток, гірчиця, тобто майонез фуфуфу?
Олія, винний, яблучний, виноградний, бальзамічний і т.п. оцет, гірчиця, то ок, смакота і користь?
Оновлена версія• 12 августа в 12:12
Ответ дляПупуговка
Обожнюю експериментувати зі сметанними соусами) Якби ж я раніше знала що так можна 😁
Бачу_майбутнє• 12 августа в 12:16
Ответ дляПупуговка
це не гімно. але це не олів´є
Дело было давно• 12 августа в 12:16
Як хочете олівʼє, то робіть як треба! Сенс тоді його робить? Робіть салат без майонезу