Голена блондинка• 12 августа в 13:51
Рембаза-шлакоблок какой там контингент?
Какой контингент живет на этих районах?
Безпорадна Кроко• 12 августа в 14:07
Ви про Київ? Якщо про Київ, то різний. Там є старі будинки де контингент ще той, і нові будинки, де квартири не дешеві. Райончик звичайно специфічний, але я його ніжно люблю. Люблю парк партизанської слави, хоч там і повно наркоманів) ну і мінус - це жопа світу
Голена блондинка
• 12 августа в 14:08
Ответ дляБезпорадна Кроко
Много маргиналов, гопоты?
Безпорадна Кроко• 12 августа в 14:12
Ответ дляГолена блондинка
Много маргиналов, гопоты?
Я там жила в 2016-17, з того часу там побудували цілий великий жк. Я жила в п´ятиповерхівках, тих що біля парку партизанської слави, ну те що саме рембазою називають, те що ближче до метро червоний хутір. То вдень було ок, а вночі я ніколи з дому не виходила) були нарік , були потомствені алкаші, але більше це не маргінали, а просто специфічним контингент роботяг. А в панельках на тростянецькій, тих що вздовж парку там мрачний контингент
Голена блондинка
• 12 августа в 14:14
Ответ дляБезпорадна Кроко
А почему там так много такого контингента?
Безпорадна Кроко• 12 августа в 14:15
Ответ дляГолена блондинка
Там селили робітників тої самої рембази, заводу Дарниця і т.д. це в радянські часи був промисловий район. Ну і потім квартири дешево здаються, то орендують ті, у кого грошей мало. Контингент там приблизно як в старих будинках на оболоні
Голена блондинка
• 12 августа в 14:16
Ответ дляБезпорадна Кроко
Спасибо