Удачная• 12 августа в 15:02
Поясніть, чому вона мені здається негарною?
Стриманий макіяж, шкіра гарна, начебто і риси обличчя непогані, але дивлюся, і не розумію, чому вона видається мені зовсім негарною?
P.S. Питала в чат GPT, то він сказав, що можливо асоціюється з кимось із реального життя, з людиною, яка була вам неприємна.
Анонимба• 12 августа в 15:03
Занадто великий рот, занадто близько посаджені очі, брови теж не дуже... Мені теж зовсім не подобається. Неприємне обличчя.
Удачная
• 12 августа в 15:04
Ответ дляПодвійна веселка
Удалено администрацией...
Вже як мінімум 6 коментарів, а ви «нікаму неінтересна»
Мост_Устал• 12 августа в 15:05
Не только вам она кажется некрасивой. Глазки маленькие , глубоко посаженные - это несколько портит лицо. А так можно сказать нормальная внешность, плюс молодость всегда даёт плюсы. Обычная девушка , средней внешности.
Шкварочка• 12 августа в 15:13
Ответ дляЖелезобетон
как крыска
Хотіла написати, як пекінес. Але криска більше підходить.
Кидаю курити• 12 августа в 15:15
Для меня это тоже некрасивая девушка.
Необязательно иметь грубые недостатки внешности, чтобы быть некрасивой.
Царівна Жабка• 12 августа в 15:16
Вона і не гарна. І погляд лякаючий, видно, що агресивна. А хто це?
Ду да ду да ду• 12 августа в 15:17
Бо у неї увесь час натягнутий рот, ніколи не видно зуби.
Увесь час видно напругу у тілі та особливо - у шиї.
Ну і сама людина - підла, низька, чорнорота. Красти гроші зі зборів, виїжджати із країни під приводом благодійності, бажати безпліддя ДІТЯМ своїх ’хейтерів’.
На одному ресурсі дали їй прізвисько Щуриха. От вона нею і є
Перша скрипка• 12 августа в 15:19
Тому що справа в пропорціях і гармонії. Тут цього немає. Надто великий рот, надто широкі брови, ніс.... скажімо так, далекий від класики..
Ду да ду да ду• 12 августа в 15:21
Ответ дляПерша скрипка
’Ф мене з дитинфтва мавенький нофик’))))) (с)
Пупуговка• 12 августа в 15:21
В узких кругах ее друзей,ее называют Пацюк. Или Пакетя
Читаю иногда ее канал. Удивляюсь. Из грязи в князи. А понтов выше крыши.
И обувь,и еда,и прислуга. А лет 5 назад она ела суп вермишелевый,и не жужжала
Перша скрипка• 12 августа в 15:22
З´ясувалося, що багато з порадниць знають і її якості, як людини. Виходить, що зовнішність не обманлива
Пупуговка• 12 августа в 15:23
Я не удивлюсь,что это она сама про себя и пишет. Она ж заказывает статьи в разные издания,про себя и своего Виву)
Ду да ду да ду• 12 августа в 15:25
Ответ дляПупуговка
Тут би вона не ризикнула. Тут не забаниш, як у інсті чи тг. Тут можна випадково випасти із своєї мильної бульбашки і правду про себе дізнатись
Звездолётчица• 12 августа в 15:25
Кстати, первая жена у него намного симпатичнее и в общении приятная, вторая - симпатична, но не общалась, а вот эта особь такое из себя строит, а нарцисс ей крутит как он хочет, и она за него бросается на всех)