Нагайна• Изменено 12 августа в 16:48

Добре, якщо б я помилялась

Але все, що я зрозуміла живучи в Штатах - це все про гроші. В деяких бізнес-районах на вулицях просто ехо «мані-мані-мані». Дай Бог, щоб завершилась війна… але мені здається, що в Штатів будуть власті інтереси на першому місці тут і гроші також. І буде все залежати від того, що вони запропонують.
Пухнасті штани• 12 августа в 16:55
Ответ дляНагайна
Не знаю, хвилююсь
Про що Ви у штатах хвилюєтеся? Нью-Йорк і Лос-Анджелес з Майамі бомбити не будуть.
Кіма кепка• 12 августа в 16:57
Ответ дляПухнасті штани
Глобальне потепління, затопить
Король дивана• 12 августа в 16:57
Ответ дляНагайна
Це загальне відчуття. Я ж кажу - бізнес райони. В мене офіси, звідки я працювала в таких місцях зазвичай. І взагалі люди дуже сфокусовані на грошах. Всі відразу питають де ким працюєш.
І що?
Так, люди знають ціну грошам і вміють їх заробляти.
І вчаться цьому змалечку.
Тому там в 18 років діти стають самостійними, а не сидять до 40 років на шиї в батьків, зато альтруїсти))
Залізний кіготь• 12 августа в 16:57
Какое удивительное открытие! А главное неожиданное!
автор Нагайна • 12 августа в 16:58
Ответ дляоксюморон
І скільки зараз замовники за таке ’хвилювання’ платять?
🤦🏻‍♀️
Мороженная курица• 12 августа в 16:58
Ответ дляКіма кепка
Глобальне потепління, затопить
Трамп в него не верит, поэтому США в безопасности)
автор Нагайна • 12 августа в 17:01
Ответ дляПухнасті штани
Тобто ви вважаєте, якщо я не планую жити в Україні - мені має бути пофіг?
автор Нагайна • 12 августа в 17:03
Ответ дляTANYA 0 0 0 0
Воно йому не треба, йому треба гроші і гарний рейтинг
Це його передвиборча обіцянка. І від неї теж залежить його рейтинг. А ще він дуже охочий до слави та досягнень. Ви ж бачите - коли хтось називає його «daddy», він аж квітне. Всі ці підлизування з різних боків - він сильно на них ведеться. В нього величезне его. Тому сподіваюсь, що допомога нам в цій війні йому дуже потрібна.
НадпотужнаПотужність• 12 августа в 17:04
війна цікава не тільки США, але й глобалюгам.
Нас корристовують як майданчик для випробування зброї, заробляння грошей та інших жахливих речей.
З мовчазної згоди маріонеточного керівницвта країни.
Поки зелене шобло намагається купити банк у Франції - украіцні під бомбами ледь кінці з кінцями зводять, окрім Мані та прикоритних зеленомордих
НадпотужнаПотужність• 12 августа в 17:05
Ответ дляNathalie27
Що конкретно Ви хочете обговорити?
Вас посадили на дурні питання на цьому ресурсі?
Наче чаревна № 2
Два-три тижні і фсьо• 12 августа в 17:08
Ответ дляНадпотужнаПотужність
Шо Манька?
У Маняшки финансирование накрылось…
Кодло вже не платить
Ее на форуме нет уже. А если и вылезет то чисто подп@зднуть где-то в комментариях
И то все!
Кинул Зельцман Маняшку…
adekvatna• 12 августа в 17:10
Ответ дляНагайна
Ні, чи буде толк в перемовинах.
Ви так з далеку заїхали. Не хвилюйтесь, толку не буде, бо хуйло і те, і те, нажаль. Один собіратєль зємєль, інший мрійник Нобелівської премії миру, який за жодне своє слово не може відповісти.
автор Нагайна • 12 августа в 17:12
Ответ дляadekvatna
Він політик, тому крутиться у всі боки. Мені в принципі все одно, як це виглядає. Аби був толк. В мене таке відчуття, що його всі бояться, окрім Сі та пу. Повезло ж з сусідом :( (Чи то я місцевих новин передивилась?) Але інші країни він кошмарить, а тут як в стінку горохом :(
Вот Она Я• 12 августа в 17:15
Когда наши согласятся на предложения Трампа,а то влияют.
adekvatna• 12 августа в 17:16
Ответ дляНагайна
Та ніхто його не боїться, в плані сили. Всі просто розуміють, що воно геть дурне, і кожен день спіч має протилежний сенс від попереднього, тому всі настороже, бо що воно викине наступного разу невідомо. (Це про рижого)
А хуйло просто тягне час, і буде ще більш накопичувати.
еліт• 12 августа в 17:24
Ответ дляНадпотужнаПотужність
Читала про таке але не шобло зелене а сам Зеленський купив інвестиційний фонд у Франції з Макроном
автор Нагайна • 12 августа в 17:24
Ответ дляadekvatna
Ну я б так не сказала, Канаді він розхитав сильно економіку (безробіття росте), Оттава до нього на поклон їздить постійно, ЄС дістає, Південну Америку теж встигає дістати. Я бачу, що щоб вони не казали на внутрішню публіку - виділяють гроші туди, де він хоче їх бачити, боряться з наркотрафіком, закривають кордони зі своєї сторони (як Мексика), знаходять гроші на армію (в Канаді вперше почнуть нормально військовим платити і підсилюють зараз армію). І в середині він кошмарить - то туди то сюди нац.гвардію кидає (зараз безхатченків нац.гвардія виганяє зі столиці). Облав багато. Судяться з ним - а толку. Мовчки масово продовжують депортувати людей. Тобто не можна сказати, що він слабкий чи не може чогось зробити, якщо хоче. Може ще й як. З ним багато хто звʼязуватись не хоче, це правда. Питання в мене тільки одне - чому він так не робить з росією?
Кіма кепка• 12 августа в 17:28
Ответ дляМороженная курица
Гренландію на коктейлі, ну щоб не розтала
Губи з філером• 12 августа в 17:29
Так а что вы ожидали? Просто так из человеколюбия никто ничего делать не будет.
Все до блиску• 12 августа в 17:43
Ответ дляКороль дивана
Я була в Штатах неодноразово, жила там загалом роки 2, бувала в інших країнах, і скажу, що нічим вулиці міст США не відрізняються від вулиць міст в інших країнах.
Не драматизуйте.
Конечно отличаются - огромным количеством мусора, бомжей, наркоманов, психически больных людей, крыс на центральных улицах больших городов. Нигде больше в мире такого гадюшника не встречала. Да, были наркоманы около вокзаза во Франкфурте, но по сравнению с Нью Йорком их там считай нет
Мяо мой мяо• 12 августа в 17:47
Ответ дляНагайна
Не знаю, хвилююсь
Ну как США в Кувейте действовали -видно, 800 000, контингент и т д
по нам явно другие планы
Мяо мой мяо• 12 августа в 17:47
Ответ дляНагайна
Та хз, я сподіваюсь, що Трампу дуже треба та премія миру.
он ее сделает и без Украины
Король дивана• 12 августа в 18:15
Ответ дляВсе до блиску
Те, що НЙ це не всі Сполучені Штати, вам в голову не приходило?
Я багато де була в США, і загальна кількість сміття та бомжів, що я там бачила, приблизно дорівнює кількості сміття та бомжів, що я бачила в Парижі.
Ворожу на каві• 13 августа в 10:08
А в Украине не так ? Деньги не важны ?)
Мяо мой мяо• 13 августа в 12:22
Ответ дляНагайна
он ее может взять другими странами