Леді Душка• Изменено 18 июля в 21:43

робота як гачок...не можу відмовитись, але я вигоріла

дуже добре оплачувана. Але нелогічна, я від неї розчарувалась. В одночас за такі позиціїї йдуть по головах. Дає можливість жити гідно. Ось тому що повинна сплачуваи рахунки, сиджу. Престиж є. Задоволення не має...
Можливо, з майбутнього року будуть скорочення, а зараз накопичую. А як вдосконалюватись?
Хочу все залишити та поїхати за кордон. Але там ніхто не чекає і роботи нема.
Життя минає. Чи варто воно того? напевно,що так. Але гачок дуже підступний, зжирає зсередини
Королева краси• 18 июля в 21:44
Как только потеряешь хорошую работу с отличной зп, так сразу и начинаешь думать, что нафига выйоживалась)))
Автор, заграница, эт надо язык знать, иначе будет не очень работа.
Радуйте себя чем-то, найдите хобби. Может потом и зарабатывать на хобби будете
Глаголиця• 18 июля в 21:46
о... прям як про мене гидко їсти і жалко покинути
Скокмоно - стокнуно• 18 июля в 21:48
Я таки покинула. Йшла й почувалася найщасливішою у світі. Не пошкодувала ні разу
Виправлялочка• 18 июля в 21:53
Життя минає що з нормально оплачуваною роботою, що без неї і без грошей.
Тектологиня 80lv• 18 июля в 21:54
Ответ дляВиправлялочка
Тільки коли є гроші, то мабуть минає трохи краще, ніж коли їх немає
Виправлялочка• 18 июля в 21:54
Ответ дляТектологиня 80lv
Логічно. Минати може по-різному.
Слоник-тоник• 18 июля в 21:58
Ответ дляСкокмоно - стокнуно
і я!! сьогодні рівно місяць тому покинула!!!
так боялася, що пошкодую, що щось нормалене навіть близько на такі гроші не знайду.
тиждень відпочила морально,gpt дуже допоміг структурувати свої думки і зібрати себе. порекомендував розіслати знайомим, які в бізнесі і схожій сфері про закінчення своєї трудової діяльності і пошук нової. я так зробила і рівно через тиждень отримала пропозицію з більшим рівнем доходу, робота вдома і напрямок чудовий!!! я кайфую від роботи!!
тому правду кажу, щоб відкрити другі двері, потрібно закрити перші!
Скокмоно - стокнуно• 18 июля в 22:09
Ответ дляСлоник-тоник
Вітаю вас! Головне - не боятися робити крок вперед!
Свідок Перемоги• 31 июля в 23:11
Ответ дляСлоник-тоник
Вы меня вдохновили
Я тоже догуливаю лето
Одну дверь закрыла, жду откытие другой)
Правда сферу хочу совершенно другую
Какую _ не знаю
Работала с детьмт , выгорел вщент, як то кажуть
Прям не могу иине хочу пока.. нет ресурса совсем..
А куда смотреть _ хз..
Слоник-тоник• 01 августа в 01:08
Ответ дляСвідок Перемоги
Вы меня вдохновили
Я тоже догуливаю лето
Одну дверь закрыла, жду откытие другой)
Правда сферу хочу совершенно другую
Какую _ не знаю
А куда смотреть _ хз..
Успіхів!
Все у Вас вийде!
Я прям кайфую, почуваю себе вільною і щасливою людиною!
Це такий кайф! І Вам його бажаю!