Завжди з рушником• 12 августа в 17:36

Скажіть мені чесно, любі мої співвітчизники

Нащо ви таке робите? Починаючи з Порадниці і закінчуючи особистим спілкуванням.
мадам Везувий• 12 августа в 19:59
Ответ дляКоник-стрибунець
Всі виходили виключно зі своїй ситуації. Це як на роботі, якщо вам стає на ній некомфортно, нема розвитку, мало платять або взагалі перестали цього робити, то є право покинути, принаймі хоча б якась частина це може зробити. Тут схожа схема.
Але ж на роботу минуло більше не повертаються, колеги не зрозуміють цієї біготні в пошуках кращого місця, вірно?
Язикувата Хвеська• 12 августа в 20:02
Ответ дляКуда_бежать
Там гімн порадниці:
’...поїхала з країни? - зрадниця!
Шоб у тебе на океані згоріла задниця!
Чого ти не виїжджаєш, ну яка ж ти мать?
Як ти це потім дітям будеш пояснять?...

...Шо б ти не робила, я б тебе чмирила,
Я б тебе чмирила, шо б ти не робила...’
Супер! А ще є лірика?
Коник-стрибунець• 12 августа в 20:08
Ответ длямадам Везувий
На ’’колег’’ байдуже, а якщо не повертаються і не хочуть, то значить таке дуже хороше місце, що хочуть втекти
Язикувата Хвеська• 12 августа в 20:10
Ответ длямадам Везувий
Ти диви, в країні і так демографічні проблеми великі, а пані ще не дозволяють повернутися, і кому! Мамам із дітьми! А хто тебе годуватиме, як станеш старенька, а в країні будуть самі каліки, свині та пенсіонери?
автор Завжди з рушником • 12 августа в 20:30
Ответ дляAntiprom
а мені гидко від таких маніпулятивних коментарів недалеких людей: збираєте ви допомогу не мені чи автору поста а людям які на фронті, в окопах в прифронтових містах і які постраждали від війни і допомагаючи комусь ви, якщо адекватна, не маєте права тикати поміччю і вимагати особливого ставлення та і по-чесному, ті хто за кордон виїхав не зі зруйнованих війною міст в великому плюсі залиш від цієї війни. Багатьом з виїхавших, до 2022 закордон тільки снився
Ніхто не просить «особливого ставлення». Люди просто очікують мінімальної поваги. Бо незалежно від того - мають вони, чи не мають інший паспорт, хочуть чи не хочуть жити в Україні - вони мають право на мінімальну повагу. Особливо, якщо переймаються проблемами країни та допомагають. Ті, хто забив на все і живе своє краще життя - таких проблем не мають. І їм не доводиться з цим хейтом стикатись. Подумайте про це - бо виїхавши - це не іграшка для биття. Вони це все помічають і відчувають. І вже три рази думають, як ви бачите - чи вартує воно взагалі того.
мадам Везувий• 12 августа в 20:31
Ответ дляЯзикувата Хвеська
Ну якось вигрібаємо у війні, якось вигребемо і в мирний час, не перейматися.
Чи ви просто боїтеся повертатися, правду в очі боїтеся почути?!
Язикувата Хвеська• 12 августа в 20:33
Ответ длямадам Везувий
Блаблабла, якось такось. Аргументів нема
Коник-стрибунець• 12 августа в 20:52
Ответ длямадам Везувий
Яку правду? Нормальні люди не нападають на інших і радіють за своїх, де вони не були б.
мадам Везувий• 12 августа в 21:11
Ответ дляКоник-стрибунець
Правда ту, що ми назавжди розділені на тих, хто залишився і хто втік!!!
Єдина Країна• 12 августа в 21:15
Господи, бред то какой. Кому какое дело до ваших паспортов? У меня, моих родных, моего окружения паспорта только Украины и большинство в Украине, кроме пары человек, никому нет дела до чужих паспортов, до того выехали люди или остались, и до того вернуться или нет. Каждый принял решение для себя, . А за паспорта других стран вообще смешно, люди выехали задолго до войны чтобы их получить, донатят на армию им спасибо, не донатят, не обязаны. А чего им не спать вообще не пойму, я в Украине сплю а прифронтовой области, если от взрыва не подпрыгиваю, потому что надёжных укрытий нет, я в селе. Про ненависть к выехавшим, другим паспортам, только в интернете читаю.
Коник-стрибунець• 12 августа в 21:17
Ответ длямадам Везувий
Ті, хто захотів ті і поділилися. У інших інше світобачення. Треба повчитися у євреїв та мусульман.
мадам Везувий• 12 августа в 21:51
Ответ дляКоник-стрибунець
Та вважати можна як завгодно, істина то одна на всіх.
Коник-стрибунець• 12 августа в 22:05
Ответ длямадам Везувий
У псевдопатріотів так, істина своя, викривлена.
Просто каралева• 12 августа в 23:14
Ответ длямадам Везувий
Подтвіться , що кажуть волонтери ?
Майже всі кажуть , що припиняються збори на потреби армії!
Що ви хочете доказати?
ТелемараХвону передивилися ?
Просто каралева• 12 августа в 23:17
Ответ дляКоник-стрибунець
Так, ще в 23 році мусульмани мені казали, що ми ставимося українець до українця , як до ворога. На відміну від них !
Що ми робимо !?
Коник-стрибунець• 12 августа в 23:27
Ответ дляПросто каралева
Що ми робимо !?
Притому що у них об´єднання на фоні релігії, навіть не на нації.
UntoldStory• 12 августа в 23:32
У меня вопрос а кто кого предал изначально люди страну или страна людей? Украина предала своих граждан, а потом хватает смелости обвинять кого—то
Просто каралева• 13 августа в 00:00
Ответ дляКоник-стрибунець
Так, вони своїх не об..ють .
Багатенько бачила , але не чула , аби один одного ....
Моль Моллівна• 13 августа в 10:05
Ой, я была бы рада , если бы мне дали паспорт и гражданство той страны , где мы с ребёнком живём с начала войны. И мне было бы глубоко пофиг кто там и кем нас счиатет))). Но шансов к сожалению очень мало . А так, меня и родственники и знакомые, которые остались в Украине, поддерживают в том , что выехала. Многие и сами выехали , у кого получилось.
Моль Моллівна• 13 августа в 10:14
Ответ длямадам Везувий
Да не врите вы. Большинство просто не хочет возвращаться. , потому что за 3 года нормально прижились и адаптировались в других странах. Особенно те, у кого сыновья. А тем, кто хочет вернуться и возвращается, пофиг на мнение недовольных их выездом.
Моль Моллівна• 13 августа в 10:19
Ответ дляЄдина Країна
Так это темы для срача . Они набирают максимум комментариев