ingaryta• 12 августа 2025

Ну что? Воюем дальше!

Порошенко сказал,что пуйла надо наказать.«Наша земля не продається», – каже колишній президент України
Колишній президент України заявив Sky News, що «наша земля не продається», і сказав, що угода щодо обміну землею створить «небезпечний прецедент».

У розмові з нашою ведучою Джейн Секер Петро Порошенко сказав, що вважає Дональда Трампа «чудовим укладачем угод», але застеріг, що Володимир Путін — «великий скандаліст».

«Без України не може бути жодного остаточного рішення», – сказав він, маючи на увазі п’ятничні переговори між Трампом і Путіним.

«Ми не можемо зробити подарунок агресору».

Порошенко також висловив свої сподівання щодо переговорів на Алясці.

«Я був би радий, якби в результаті цих переговорів було досягнуто безумовного припинення вогню», – сказав він.

«Однозначно, у повітрі, на флоті та на землі, це була б перемога вільного та демократичного світу».

Якщо Путін «негайно» не запровадить припинення вогню, Порошенко заявив, що слід запровадити «кілька важливих» заходів.

«Більше зброї Україні... Путін має заплатити за свою абсолютно катастрофічну та безвідповідальну поведінку», – додав він
tosja_80• 12 августа 2025
Порошенко сказал.... дальше можно было не продолжать и закрывать тему
автор ingaryta • 12 августа 2025
Удалено администрацией...
Remensa• 12 августа 2025
А Ющенко що? А Кучма? Давайте вже всіх
Николай-b526• 12 августа 2025
своим сынам вещьмешок собрал???
автор ingaryta • 12 августа 2025
Какое то двуличие у гетьмана.Агитирует воевать,а сыновья где или это типа воевать нашими сыновьями?Ну хоть бы молчал,а не на публику работал.
автор ingaryta • 12 августа 2025
Ответ дляRemensa
А Ющенко що? А Кучма? Давайте вже всіх
А разве они хотят опять в президенты?Господин порошенко официальео заявил,что хочет стать опять владыкой ии сейчас он очильник великой партии и принимает законы в Раде!!За три года войны он стал миллиардером ,а был миллионером.Сейчас он по Фобсу один из богачей мира
автор ingaryta • 12 августа 2025
Это конечно безусловно прикольно языком молоть,но,может,делом покажет или этодругое?
автор ingaryta • 12 августа 2025
Ответ дляНиколай-b526
своим сынам вещьмешок собрал???
Да.Вагон украденых денег он им собрал
happyne• 12 августа 2025
Удалено администрацией...
bespe4na_mavpa• 12 августа 2025
Подожжи, так это ж зеля сказал, что хер нам, и вам и всем, они ещё не навоевались с ермаком, не что-ли?
alenka3108• 12 августа 2025
Ответ дляbespe4na_mavpa
Єта другоє. Це ж Маня, вона якщо що, то пороха витягає.
bespe4na_mavpa• 12 августа 2025
Ответ дляalenka3108
Та я вакуе, кого набирают по объявлению, тупых и косых, лишь бы кнтр с кнтр в умели делать
Perfect look• 12 августа 2025
И не мечтайте потужні !
Perfect look• 12 августа 2025
Ответ дляbespe4na_mavpa
Набирают по образу и подобию хозяев , то есть одноклеточных. Выдали им методички и они косо-криво по ним шпарят, пхнут невпихуемое кругом и всюду
alenka3108• 12 августа 2025
Ответ дляbespe4na_mavpa
Головне +- вміти розставити набір слів в реченні:- порох, шоколад, списки фобз, гетьман.
alex-3f3c• 12 августа 2025
Полностью поддерживаю, только пускай отпустят заложников, открыли границы, выпустили всех порохоботов, сепаров, несогласных, а потом Бубочку с Ермаком провозглашают царицей морской и воюют до кордонов 891 года времен Рюриковичей, потужно, незламно все как они любят
Viktoria_St• 12 августа 2025
Ответ дляingaryta
Удалено администрацией...
Маня, а кто у нас през? Манька достала пороха со шкафа- смарагдовый снова где-то накосячил?
Реверанс• 12 августа 2025
Ответ дляingaryta
Удалено администрацией...
Зеленський нас краще підтримує.
Турецька газета Aydinlik оприлюднила банківські рахунки компаній в ОАЕ, куди оточення Зеленського щомісяця переказує по $50 млн (2 млрд грн)
Компанії пов´язані з втікачем Андрієм Гмиріним, імовірним розпорядником корупційних коштів Зеленського.
Ці кошти, як стверджується, походять із корупційних схем, пов’язаних із державними тендерами та гуманітарною допомогою. Журналісти посилаються на документи, отримані від джерел у правоохоронних органах України, які підтверджують ці перекази. Розслідування було розпочато Національним антикорупційним бюро України (НАБУ) та Спеціалізованою антикорупційною прокуратурою (САП) після витоку інформації. Стаття також зазначає, що компанії в ОАЕ використовувалися для приховування коштів через складну мережу офшорних рахунків. Гмиріна називають ключовою фігурою, яка координує ці фінансові операції. Видання стверджує, що скандал може мати серйозні політичні наслідки для Зеленського та його адміністрації. Окрім того, у статті згадуються зв’язки між цими схемами та іншими високопосадовцями, чиї імена поки не розкриваються.
GFM Investment Group LLC (OAE № 967369, № 11707266, номер банківського рахунку Emirates NBD: AE 210260001015792940701).
Gmyrin Family Holding Limited (OAE № ICC20210636, № 11664590).
Aydinlik обіцяє оприлюднити додаткові деталі в наступних публікаціях.
Реверанс• 12 августа 2025
Ответ дляingaryta
НАБУ з САП ніяким чином не дошкуляло ні Зеленьком ні його друзякам чи родичам. Весь світ і так знає, що крадуть друзяки і родичи Зеленького як не в себе, і вже сьомий рік. І вже сьомий рік ні НАБУ ні САП ніяк їм не заважають красти. Там і розслідувати з таємними записами нічого не треба.
Достатньо взяти правильно за вим’я чи Рєзнікова, чи Умєрова, чи того ж Йермака, і вони такого натеревенять, що Янукович від заздрощів вдавиться.
А от пазл відразу складається, якщо припустити, що головною ціллю Зеленського було посваритись з ЄС та США та зменшити або припинити допомогу Україні.
Я стверджував і продовжую стверджувати, що головною ціллю Зе з 2019 року була і лишається здача України московії. І останні дії Зе і його зебілів точно вкладаються в цю ціль. А радісне підвивання Тимошенко з цього приводу побічно підтверджує це.
Ще в грудні 2022 я написано статтю Волонтерка.
Читаю відкриті джерела інформації та дивуюся випадковим збігам, які сталися в перший тиждень вторгнення мордора до України. Наведу приклади подій, які відбулися одночасно в різних точках України.
– На кордоні з Білорусією в момент вторгнення не виявилося наших військ, лише прикордонники;
– З аеродрому у Гостомелі відвели велику частину військ нацгвардії, залишивши лише 150 строковиків для несення караульно-постової служби;
– Аеропорт Жуляни залишився взагалі без охорони. Ані поліції, ані нацгвардії. Генерал Кривоніс, який на той час не мав жодної посади, і добровольці заливали мастилом злітні смуги Жулян і взяли аеропорт під охорону;
– За тиждень до вторгнення генерал Залужний отримує наказ передислокувати всі війська з харківського напрямку до зони ООС, і просто «не встигає» це зробити, тим самим рятуючи Харків від окупації;
– Наприкінці 2021 року відбувається розмінування всіх проходів із окупованого Криму на територію України, та орки за добу опиняються аж під Миколаєвом;
– Передані Великобританією та США майже всі Джавеліни, NLAW та Стінгери на момент вторгнення лежать на складах на Яворівському полігоні, і лише мізер передано до ЗСУ;
– Тетяна Чорновол та Сергій Пашинський вивозять – рятують Стугни та Нептуни, не маючи на те жодних повноважень, а посадові особи, які зобов’язані це робити, зникли;
– Окружний Адміністративний Суд Києва у власності судді Вовка приймає від адвокатів Януковича позов про незаконне усунення його з посади президента, незважаючи на закінчення строку давності;
– Найперша колона орків складається не з ударних частин, а із СОБРу, з кийками та щитами. СОБР їде не воювати, а розганяти мітинги і був дуже здивований, коли їх почали палити.
Можна довго продовжувати цей перелік. Сюди лягає і раптове зникнення лжепрезидента Йермака на тиждень, і парадна форма орків, і боєкомплект з харчами на 3 дні, і наявність у орків списків осіб, які підлягають знищенню, і багато чого іншого…»
Сюди ж гарно вкладається і зупинка ракетних програм та розгін інженерів, і Вагнергейт і переслідування розвідників-профі, здача Цемаха хуйлу, розформування Рєзніковим шилочного полку ППО біля Київської ГЕС та знищення «Шилок», знищення ДБР південної ППО, та безліч інших дій.
Це системна робота по підриву обороноздатності України, і вона не припинялась ні на мить, вона продовжується у всіх сферах життя нашої держави.
А чим можна пояснити переляк Зеленького і зегенератів в кінці 2022, після гучних перемог ЗСУ, і початок політичного втручання в управління і планування операцій, яке і унеможливило подальші наші перемоги?
А зараз з’являється все більше інформації про наш наступ у 2023 році, і про втручання Зеленського і Єрмака в справи ЗСУ, і про наслідки цього втручання.Чим ще можна пояснити відсторонення і відправку у відставку найкращих генералів України?

Чим можна пояснити браковані міни для ЗСУ, за які ніхто не покараний? Чим можна пояснити паралізовану роботу оборонпрому? Чим можна пояснити 240 000 000 000 гривень (6 000 000 000 доларів), які міністерство мародерства заплатило за зброю і амуніцію, але не отримало нічого?
І знову ніхто не покараний.
Зеленський б’є Україну методом тисячі порізів, чекає, коли Україна виснажиться. Зеленський робить все, щоб Захід відвернувся від України і перестав допомагати.
Але робить все підло і підступно, перекладаючи провину на інших. В надії, що коли Україна впаде, Президент Зеленський – вирок Україні.
Christ1na• 12 августа 2025
Ответ дляRemensa
А Ющенко що? А Кучма? Давайте вже всіх
У зєлі образа тільки на пороха, так що завдання було саме таке))
Christ1na• 12 августа 2025
Ответ дляingaryta
Удалено администрацией...
Зато він донатить більше за всіх в країні)
НадпотужнаПотужність• 12 августа 2025
Маня...ты главное не прекращай тролить, уйдет зеблан- будешь его полоскать. Жду, узнаю, розу поставлю в стакан в честь тебя
Реверанс• 12 августа 2025
Ответ дляingaryta
Да.Вагон украденых денег он им собрал
Україна потребуватиме до $100 млрд зовнішньої допомоги у 2026 році
https://apostrophe.ua/ua/news/economy/2025-07-25/u...

Зеленський і компанія краде,як не себе.
І дурень повний.
Ярослав Железняк·
А хочете ще новини?
Нас в тому числі позбавили фінансування через те, що немає закону про АРМА…..
Тільки проблема в тому, що Рада вже його прийняла місяць тому. І після цього його ну ніііііяк не може Президент підписати….
Тобто закон про ліквідацію НАБУ та САП за 3 години підписали, а тут ну вже навіть після всіх формальностей 10-ть днів не можуть ручку знайти…. І ми 600 млн євро тільки на цьому втратили…..
Реверанс• 12 августа 2025
Ответ дляChrist1na
Тільки контророзідка не пропускає вантажі для військових.
І рахунки Порошенка Зеленський заарештував,що б не було допомоги для ЗСУ.
Christ1na• 12 августа 2025
Ответ дляРеверанс

І знову ніхто не покараний.
Так, є правда у ваших словах. Цей чорт робить все проти нас і ніхто його не жене
Remensa• 12 августа 2025
Ответ дляingaryta
Їм то вже не треба. Вони собі накерували. А в Порошенка бізнкс, що тут дивного? Чого всі в нього так вчіпились?
alex-3f3c• 12 августа 2025
Ответ дляРеверанс

Зеленський і компанія краде,як не себе.
І дурень повний.
Ярослав Железняк·
А хочете ще новини?
Та шоблі похер, доки люди будуть покірно йти на забій і причитати що не на часі, от коли переможемо ворога, вийдемо на кордони 91-го, от тоді...ух..,-.це идеальна модель для влади, це все що від бидломаси потрібно, так ще влада може воювати і красти чверть століття, Заходу насрати, вони будуть давати не замислюючись, з радістю гроші і зброю, аби це дерьмо варилось тут і не виплескувалось назовні, хай крадуть, хай один одного кохають в очко - насрати, все всіх влаштовує, ніхто крім громадян України цих малоросів від влади не відсуне, а завдання влади якомога більше активних громадян знищити, а вже колись якщо треба то завезуть Дагестанців, Китайців, Індусів, Чеченців, Афганців
Реверанс• 12 августа 2025
Військовим у Чернівцях заборонили приймати техніку від Порошенка
https://eurosolidarity.org/2025/07/04/vijskovym-u-...
Влада залишає українських воїнів без набоїв, без мін, без комплексів РЕБ.
Це збільшить кількість загиблих українців.

Така сама ситуація була й у Сумській області.Військовим, яким не вистачає всього.
Заборонили отримати критично необхідні речі, яких не забезпечила держава, ані Зеленський з власної кишені...
Так діють ЗРАДНИКИ.
Vlada-Maria• 12 августа 2025
Ответ дляalenka3108
Горішки, горішки забули Маня навіть кума запхнула в цех, щоб вкрав їй кілька
Elmyska• 12 августа 2025
’наша земля’ этим все сказано, а мы при чем бля...к их земле. Тупо держат в заложниках