Леди_на_драндулете• 12 августа 2025
Дружини міняються, а коханка одна і та ж
Чи знаєте ви таких чоловіків, у яких
офіційні дружини змінювалися, а коханка багато років залишалася тією ж самою?)
На ваш погляд, роль коханки в житті чоловіка є принизливою чи ні? Що скажете?
Дружная семейка• 12 августа 2025
По идее роль любовницы должна быть унизительна прежде всего женщине. Но сейчас все изменилось прям кардинально: эскорт стал престижной профессией, крутить с чужим мужиком не зазорно, а даже похвально. Это же транслируется сейчас массово через инсту
Леди_на_драндулете
• 12 августа 2025
Є й чимало відомих історій, коли у зірок офіційні дружини змінювалися, а коханка роками залишалася тією ж самою.
Приклад:Шарль Азнавур — легендарний французький шансоньє. Протягом життя він кілька разів одружувався, але мав довгі стосунки поза шлюбом з однією жінкою, яка була з ним роками, навіть коли змінювалися дружини.
Лагшмивара• 12 августа 2025
Знаю одну, яка коханкою вже більше десяти років, народила двох дітей від нього, але з дітьми він не спілкується
Дружная семейка• 12 августа 2025
Ответ дляЛеди_на_драндулете
И что? Надо равняться на них? Многие звезды не брезгуют наркотиками, возьмем с них пример?
Леди_на_драндулете
• 12 августа 2025
Ответ дляДружная семейка
Ніхто ж не змушує брати приклад
Так, для інформації
Дружная семейка• 12 августа 2025
Ответ дляЛеди_на_драндулете
Ніхто ж не змушує брати приклад
Так, для інформації
Вы как-то особенно подчеркнули, что многие звезды не гнушались этим. Это что значит? Что в принципе это нормально?
Леди_на_драндулете
• 12 августа 2025
Ответ дляАніл
Ми з коханкою таке експериментували,що не кожному розповісиш. А з жінкою і з традиційним,проблема
Чому? Ви не любите коханку чи вона погодилася?
Забрала і не сказала• 12 августа 2025
Это как унизительно для той любовницы- женится на ком угодно, кроме неё
Леди_на_драндулете
• 12 августа 2025
Ответ дляЗабрала і не сказала
І не кажіть, я теж так думаю
Гага Газу• 12 августа 2025
Ответ дляЗабрала і не сказала
Ну не факт. Далеко не кожна коханка мріє стати дружиною. Набагато вигідніше та цікавіше мати своє життя, але приємно проводити час з чоловіком, їздити кудись, отримувати подарунки і фін підтримку, без оцих борщів, сімейних вилазок, побутових проблем.
Братья Капли• 12 августа 2025
Просирає своє життя.
Обслуговує сім´ю (і не одну) того чоловіка.
От і все.
П.С. : колись такий тренінг був психолога Алли...
’Любовний треугольник’ називався. Там все це добре розкладалося на молекули.
От і все.
Леди_на_драндулете
• 12 августа 2025
Ответ дляБратья Капли
Просирає своє життя.
От і все.
Безпросвітна печаль.
Гага Газу• 12 августа 2025
Ответ дляБратья Капли
Просирає своє життя.
От і все.
Це якщо коханка - не одружена жінка без дітей, яка мріє, що чоловік до неї піде.
Леди_на_драндулете
• 12 августа 2025
Ответ дляГага Газу
Значить її влаштовує роль невидимки
Гага Газу• 12 августа 2025
Ответ дляЛеди_на_драндулете
Значить її влаштовує роль невидимки
Значить її влаштовує жити своє насичене життя, паралельно маючи щасливі стосунки. Не обов´язково вони повинні бути на загал.
Кров з молоком• 12 августа 2025
Я была в любовницах и не скажу, что мне было ужасно в этой роли, даже удобно тогда для меня, но позже захотелось праздники вместе, вечера уютные) так что ушла от того мужчины и выбрала себе свободного