Леди_на_драндулете• 12 августа 2025

Дружини міняються, а коханка одна і та ж

Чи знаєте ви таких чоловіків, у яких
офіційні дружини змінювалися, а коханка багато років залишалася тією ж самою?)
На ваш погляд, роль коханки в житті чоловіка є принизливою чи ні? Що скажете?
Скажений гудзик• 12 августа 2025
ушлая!
Пушкининиана• 12 августа 2025
Никого судить не буду, но мне нравится роль жены.
Дружная семейка• 12 августа 2025
По идее роль любовницы должна быть унизительна прежде всего женщине. Но сейчас все изменилось прям кардинально: эскорт стал престижной профессией, крутить с чужим мужиком не зазорно, а даже похвально. Это же транслируется сейчас массово через инсту
автор Леди_на_драндулете • 12 августа 2025
Є й чимало відомих історій, коли у зірок офіційні дружини змінювалися, а коханка роками залишалася тією ж самою.
Приклад:Шарль Азнавур — легендарний французький шансоньє. Протягом життя він кілька разів одружувався, але мав довгі стосунки поза шлюбом з однією жінкою, яка була з ним роками, навіть коли змінювалися дружини.
Лагшмивара• 12 августа 2025
Знаю одну, яка коханкою вже більше десяти років, народила двох дітей від нього, але з дітьми він не спілкується
Дружная семейка• 12 августа 2025
Ответ дляЛеди_на_драндулете
И что? Надо равняться на них? Многие звезды не брезгуют наркотиками, возьмем с них пример?
Аніл• 12 августа 2025
Ми з коханкою таке експериментували,що не кожному розповісиш. А з жінкою і з традиційним,проблема
Ответ дляДружная семейка
Ніхто ж не змушує брати приклад
Так, для інформації
Дружная семейка• 12 августа 2025
Ответ дляЛеди_на_драндулете
Ніхто ж не змушує брати приклад
Так, для інформації
Вы как-то особенно подчеркнули, что многие звезды не гнушались этим. Это что значит? Что в принципе это нормально?
Ответ дляАніл
Чому? Ви не любите коханку чи вона погодилася?
вре_Динка• 12 августа 2025
ох, знаю одну таку історію)
коханка нарешті таки пішла)
при цьому ні вона ні афродіта ніяка, ні він не аполон
Забрала і не сказала• 12 августа 2025
Это как унизительно для той любовницы- женится на ком угодно, кроме неё
Аніл• 12 августа 2025
Ответ дляЛеди_на_драндулете
Ні то щоб погодилася. А всіляко підтримала. Нам обом зайшло. Вона вдова,і довго була без сексу. Я одружений,і довго був без сексу. От і злетіли з котушок. Я її дуже люблю
Ответ дляЗабрала і не сказала
І не кажіть, я теж так думаю
Гага Газу• 12 августа 2025
Ответ дляЗабрала і не сказала
Ну не факт. Далеко не кожна коханка мріє стати дружиною. Набагато вигідніше та цікавіше мати своє життя, але приємно проводити час з чоловіком, їздити кудись, отримувати подарунки і фін підтримку, без оцих борщів, сімейних вилазок, побутових проблем.
Братья Капли• 12 августа 2025
Просирає своє життя.
Обслуговує сім´ю (і не одну) того чоловіка.

От і все.

П.С. : колись такий тренінг був психолога Алли...
’Любовний треугольник’ називався. Там все це добре розкладалося на молекули.
Ответ дляБратья Капли
Просирає своє життя.

От і все.

Безпросвітна печаль.
Братья Капли• 12 августа 2025
Ответ дляЛеди_на_драндулете
Безпросвітна печаль.
Це вибір.
Гага Газу• 12 августа 2025
Ответ дляБратья Капли
Просирає своє життя.

От і все.

Це якщо коханка - не одружена жінка без дітей, яка мріє, що чоловік до неї піде.
Ответ дляГага Газу
Значить її влаштовує роль невидимки
Гага Газу• 12 августа 2025
Ответ дляЛеди_на_драндулете
Значить її влаштовує роль невидимки
Значить її влаштовує жити своє насичене життя, паралельно маючи щасливі стосунки. Не обов´язково вони повинні бути на загал.
Пузата Хата• 12 августа 2025
Так, у мого вже друга дружина) разом вибирали
Кров з молоком• 12 августа 2025
Я была в любовницах и не скажу, что мне было ужасно в этой роли, даже удобно тогда для меня, но позже захотелось праздники вместе, вечера уютные) так что ушла от того мужчины и выбрала себе свободного