ДинамоКит• 12 августа 2025
Куда ехать, где мало тцк?
И чтобы меньше прилетов было
люблю_тортики• 12 августа 2025
Киев-Харьков трасса, один блокпост в Лубнах ,не смотрят
Миргород нет никого
Чупа-чупс• 12 августа 2025
Якщо нема броні чи відстрочки. Раджу кухню або балкон.
При тривозі коридор
ДинамоКит
• 12 августа 2025
Ответ дляБабайко
мало їх на лбз
Мы и так с прифронтового. Мне кажется скоро будет принудительно эвакуировать
Бабайко• 12 августа 2025
Ответ дляДинамоКит
у великому місті легше заховатися але важко доїхати
ДинамоКит
• 12 августа 2025
Ответ дляуспокойте_Меня
Ми відпочиваємо в Совіньйоні
Все ок, тцк нема
Я имею ввиду насовсем переезжать, а не отдыхать)
успокойте_Меня• 12 августа 2025
Ответ дляДинамоКит
Вибачаюсь, не так зрозуміла
Думаю, тоді за кордон краще
Я не Тролль• 12 августа 2025
Ответ длялюблю_тортики
Миргород нет никого
З яких це пір Миргород знаходиться на трасі Киів-Харків?
Бабайко• 12 августа 2025
Ответ дляДинамоКит
на заході їх море ,в селах в сільраді здадуть ,тільки великі більше -менш міста ,північ чи схід,може південь ще .
Омлетик• 12 августа 2025
Ответ дляЧупа-чупс
При тривозі коридор
Ви мабуть турагент. Всі чітко і по ділу
іронічна антитеза• 12 августа 2025
Буковель точно чисто.
Чтоб перебздеть знаю люди выходили на остановку раньше. Это поездом.
Да и сейчас+- тихо все западные курорты
люблю_тортики• 12 августа 2025
Ответ дляЯ не Тролль
Та нема тцк
Він не на трасі, а в бік
Трохи невірно написала
Просто ті місці,де я була,то там тцк нема
Він не на трасі, а в бік
Трохи невірно написала
Тріль підпільний• 13 августа 2025
Ответ длялюблю_тортики
Та нема тцк
Він не на трасі, а в бік
Трохи невірно написала
Він не на трасі, а в бік
Трохи невірно написала
І я в Миргороді їх не бачила, була там тиждень. Переживала що буде гучно, але ні, я там тривоги майже і не чула.
Я Головна• 13 августа 2025
Ответ дляМамзелькіна
Буковель
Не, нельзя через Львовскую. Моего знакомого, отмеченного в ТЦК, со свежей медкомиссией чуть не загребли. Говорят, мол в твоей области тебя не призывают, а нам ты нужен. Еле ноги уволок оттуда. И то, жена постаралась.
Я Головна• 13 августа 2025
Ответ дляБабайко
Кстати, отличие в менталитете. В ЦУ в небольших НП не сдают даже 500-х. Мужик хотя бы один на село нужен. Есть даже такие случаи, что у тех женщин сыновья погибли, или служат. Но того, кто сбежал и вернулся домой все равно не сдают.
Как на ЗУ не знаю, но судя по рассказам знакомых, там мягко говоря все по другому. Особенно отношение к новоприбывшим (переселенцам).
Бабайко• 13 августа 2025
Ответ дляЯ Головна
та скрізь своїх більше люблять і цілком зрозуміло що там більше хочуть зберегти кума-свата-сусіда ніж приїхавшого .В них так само дуже багато загиблих і вони воюють, хоча ворог дуже далеко від них і не розуміють тих ,хто не захищає свій дім .Це може бути образливо, але зрозуміти можна .В селі де в мене дача (північ) так само здають гостей і намагаються врятувати за рахунок цього своїх