Триндичіха Байрактар• 14 августа 2025

Польща збирається скасувати виплати допомоги для дітей українських біженців

Польща розглядає можливість скасування допомоги "Сім´я 800+" для українських біженців.

Про це повідомив президент країни Кароль Навроцький.

Допомога у розмірі 800 злотих (близько 188 євро) надають біженцям з України, які прибули після 24 лютого 2022 року, на кожну дитину до 18 років.
Нагадаємо, ще на початку року прем´єр-міністр Польщі Дональд Туск підтримав обмеження соціальних виплат українським біженцям за програмою "Сім´я 800+". Прем´єр говорив, що виступає за ідею свого однопартійця, на той момент кандидата у президенти Рафала Тшасковського щодо дитячих виплат. Тшасковський пропонував давати їх лише тим українським біженцям, які офіційно працюють та сплачують податки у Польщі.

Раніше ми писали, що в Польщі з 1 листопада центри колективного розміщення (OZZ) прийматимуть лише українських біженців із захищених груп : пенсіонерів, вагітних жінок та людей з інвалідністю.
ol_kin• 14 августа 2025
Ответ дляТриндичіха Байрактар
Даже если не отдавать Донбасс , война продолжится.
Навіть якщо усе окуповане віддать то війна продовжиться! І от тоді вже буде зовсім інша війна і мільйони жертв українців, навіть рускоговорящіх і підтримуючих рашку.
автор Триндичіха Байрактар • 14 августа 2025
Ответ дляol_kin
Значит будем воевать, но при массе новых условий, о которых я написала выше.
При сегодняшних условиях мобилизации фронт не удержать.
Teonaa• 14 августа 2025
Ответ дляВаше Высочество
Я дивлюся что вы Русне подмахиваете сильно
Шо я підмахую
Війни вічної я не хочу. І якщо ціна - донбас, то значить це ціна. Хто проти - будь ласка, є гарячі повістки.
Я проти. Кому було треьа, той вже 10 років як нове життя побудував, краще ніж необстріляні живуть. А ті хто там досі - ну🤷‍♀️
Teonaa• 14 августа 2025
Ответ дляТриндичіха Байрактар
В таком случае
1. Отмена всех отсрочек
2. Возраст мобилизации 18-60
3. Всеобщая мобилизация женщин 18-60
4. Закрыть границы для всех
Вот імєнно
І освіта в сраку. І буде на виході країна-деградант.
Ответ дляTeonaa
Вот імєнно
Какая освита во время войны если фронт валится?!
Teonaa• 14 августа 2025
Ответ дляТриндичіха Байрактар
Украина нужна в первую очередь украинцам, а вы как продавщица на базаре пытаетесь ее втюхать не желающим покупать.
Так де потрібна??? Чого тожі бардак такий?
gizzaGinora• 14 августа 2025
Ответ дляТриндичіха Байрактар
Нет
Сейчас уже примерно понятно что будет прекращение огня, временное или нет, но будет. А это первый шаг к миру.
Агаааа
Завжди знала, що ви розумна жінка (ні)
Ответ дляol_kin
В таком случае
1. Отмена всех отсрочек
2. Возраст мобилизации 18-60
3. Всеобщая мобилизация женщин 18-60
4. Закрыть границы для всех
Teonaa• 14 августа 2025
Ответ дляТриндичіха Байрактар
Ну так того і досить вже. Це не базар, і я нікому нічого не втюхую. І мене не питають.
Бачили в попередніх темах що джипіті каже з приводу третього шляху - угода із росією(ну що відмовитися від заходу, і знову до росіі)? Як вам?
ol_kin• 14 августа 2025
Ответ дляTeonaa
Шо я підмахую
Ніхто не питає у вас чи хочете ви війни, нажаль реалії інші. Донбас не може бути ціною і предметом торгу, тому що сам по собі Донбас не має вже нічого цінного для рашки, Донбас це дорога в Україну і ви не в праві отак розпоряджатися. Так само як і не в праві когось відправляти на фронт!
Ответ дляTeonaa
У Украины сейчас всего два варианта
1. Продолжать воевать, но с условиями которые сильно не понравятся народу
2. Сдать Донбасс и прекратить сущесвование как страна
ol_kin• 14 августа 2025
Ответ дляТриндичіха Байрактар
У Украины сейчас всего два варианта
Я дивлюся ви створили недавно акаунт і просуваєте вперто свої наративи. Ну-ну. Не буде по вашому, розслабьтесь.
Ответ дляol_kin
С каких пор дата реги является аналогом мнения собеседника?
По теме.
Если ничего не менять, как вы видите продолжение БД на Донбассе, при сегодняшней расстановке сил? Хочу услышать ваше мнение.
Ответ дляol_kin
Невозможно воевать с противником, который тебя превосходит в 3-4 раза по численности, ограниченным контингентом 25-60, даже можно ограничить до 50.60 это уже не пехота а покойники.
галлея• 14 августа 2025
Ответ дляroksinata
Зараз 800+ дається лише тим дітям які там вчаться. Ну і так серйозно, чому повинні давати виплати тим хто не працює?
за червень липень серпень ничого не виплатили поки що
ol_kin• 14 августа 2025
Ответ дляТриндичіха Байрактар
По теме.
Діло не в даті абсолютно. А в темах які ви клепаєте і просуваєте дуже інтенсивно. У більшості людей тут за усі 13 років не має стільки створених тем, як у вас за 2 місяці, і головне усі теми з одним наративом.
Ответ дляol_kin
А что я должна у советчиц спрашивать какие темы мне открывать и с каким содержимым они должны быть? Может быть я что -то не дочитала в правилах?
Мне всегда казалось что куча разделов, как раз и создана, что-бы все могли высказаться и обсуждать интересующие новости. Или все должно ограничиваться сиськами, письками и говном?
ol_kin• 14 августа 2025
Ответ дляТриндичіха Байрактар
По теме.
Моя дитина воює, а ваша?
Ответ дляol_kin
Я хочу услышать ваше мнение по теме все таки..

Каким образом Украине держать фронт при такой модели мобилизации как сейчас?
ol_kin• 14 августа 2025
Ответ дляТриндичіха Байрактар
Вас гидко читать.
ol_kin• 14 августа 2025
Ответ дляТриндичіха Байрактар

Ще раз пишу, моя дитина на війні, а ваша?
Ответ дляol_kin
Вас гидко читать.
А если скажу что мне противны темы про говно, трусы, сиськи, письки?
Надеюсь мы поняли друг друга
Ответ дляol_kin
Я не аутистка. Не нужно 50 раз писать одно и тоже.

ol_kin• 14 августа 2025
Ответ дляТриндичіха Байрактар
Надеюсь мы поняли друг друга
В вашому житті нічого крім того що ви пишите вище немає, і нічого крім цього ви не бачите? Реально, ви бачите тільки це?
Тоді у вас щось з очима. ’’Красота в глазах смотрящего’’.
Ответ дляol_kin
С таким же успехом могу парировать, что ограничения в темах про рецепты, трусы, говно в баночке, служит показателем пустоты и ограниченности женщины, но я этого не делаю. Знаете почему?
Потому что все не могут быть на одном моральном и умственном уровне находиться.
Кому говно, кому салат, а кому фотка ’оцените возраст’. И нормально-уживаются.
Ответ дляol_kin
Вы уходите конкретики
ol_kin• 14 августа 2025
Ответ дляТриндичіха Байрактар

Ви не аутист( чому ви принижуєте цих людей, не ясно), а просто не гостра. Моя дитина зараз тримає фронт, що не зрозуміло в моїй відповіді саме вам. Йому ще немає 20 років і він пішов добровільно. Саме в цьому і є оте ваше ’’держать фронт’’ а не язиком на форумі молоть , заробляючи на створенні гарячих тем мідяки.
Ответ дляol_kin
Я уже третий раз прочитала ваше сбщение про ребенка, спасибо.
Свое мнение высказала , теперь хочу услышать ваше.

Christ1na• 14 августа 2025
Я так і не зрозуміла, заберуть повністю чи у тих, хто не працює?
anonimka_911• 14 августа 2025
Ответ дляTeonaa
Та не повинні. Плюс вони ж не знали що Україна вставала на шлях вічної війни, а не на 2-3 тижні.
А взагалі круто звичайно. Порахувала в гривнях - ці 800+ це понад 9000грн. У нас зп бувує менша у людей, і з неї зе й податки тягнуть. А тут - соц допомога для тисяч біженців. От зараз дуже добре відчувається ця «відсталість», і це я ще із пенсією нашою не порівнюю. Коли ти пропрацював тут все життя, а тобі такий плєвок у лице.
Половину треба віддати у садочок за харчування (про школу не знаю), ну і переводити у гривні немає сенсу,ціни якби інші, комуналка тільки 1000 може бути у місяць (взимку ще більше).