Триндичіха Байрактар• 14 августа 2025

Польща збирається скасувати виплати допомоги для дітей українських біженців

Польща розглядає можливість скасування допомоги "Сім´я 800+" для українських біженців.

Про це повідомив президент країни Кароль Навроцький.

Допомога у розмірі 800 злотих (близько 188 євро) надають біженцям з України, які прибули після 24 лютого 2022 року, на кожну дитину до 18 років.
Нагадаємо, ще на початку року прем´єр-міністр Польщі Дональд Туск підтримав обмеження соціальних виплат українським біженцям за програмою "Сім´я 800+". Прем´єр говорив, що виступає за ідею свого однопартійця, на той момент кандидата у президенти Рафала Тшасковського щодо дитячих виплат. Тшасковський пропонував давати їх лише тим українським біженцям, які офіційно працюють та сплачують податки у Польщі.

Раніше ми писали, що в Польщі з 1 листопада центри колективного розміщення (OZZ) прийматимуть лише українських біженців із захищених груп : пенсіонерів, вагітних жінок та людей з інвалідністю.
ЄвгеніяЕвгения• 14 августа 2025
Ответ дляТриндичіха Байрактар
Что значит не пойдет?
Ситуация напоминает советско-финдлянскую войну 1939 г.
Пойдет. потому что вариантов у нее нет. По крайней мере сейчас. Обоим сторонам нужна передышка и накопление сил.
Кацапам не треба, вони тільки розігнали свій ВПК
автор Триндичіха Байрактар • 14 августа 2025
Ответ дляЄвгеніяЕвгения
Украине нельзя сдавать Донбасс, иначе они просто снесут Украину как страну.
Perla9• 14 августа 2025
Ответ дляВаше Высочество
Я дивлюся что вы Русне подмахиваете сильно
А ваш чоловік воєю, а син? Вона каже правду. Кожен хоче перемогу, але чужими руками. Себе і рідних бережуть
Teonaa• 14 августа 2025
Ответ дляol_kin
Ніхто не питає у вас чи хочете ви війни, нажаль реалії інші. Донбас не може бути ціною і предметом торгу, тому що сам по собі Донбас не має вже нічого цінного для рашки, Донбас це дорога в Україну і ви не в праві отак розпоряджатися. Так само як і не в праві когось відправляти на фронт!
Ну по першому згодна. А по фронт - я не права своі ж тут виілюю, а кажу об‘єктивно по-чесному.
Бо так не робиться: ті, хто дійсно має «щось» в Україні, майно і статки, фірми, заводи, - в Україні взагалі відсутні. Раз. Лби-готові військові з числа самі знаєте якого недооргану (і органів теж) - сидять на сраках/ловлять цивільних. Два. Ходять паскудні слухи періодами про мобілізацію ЖІНОК!
Я канєшно вибачаюся. Но президент - тільки нікає. За переговори він і за мир? Да хрін там!
Зара на осінь пускатимуть по 2-4 т бпла, що будемо робити? І пох чий буде донецьк, і пох буде «дорога» це до Києва чи не дорога. Бпла хватить із головою на всіх, щоб ніхто і не думав про той донбас, і не згадував. Да. У мене є підозра, що путін цим просто резину тягне. Видімість мирного процесу. Але наш шо??? Що за вєчне нікання. Ні-ні, ні-ні. Пропонуй щось! Жертвуй чимсь. Як людей - то він всіх «пожертвує» я дивлюся.
Teonaa• 14 августа 2025
Ответ дляТриндичіха Байрактар
У Украины сейчас всего два варианта
1. Продолжать воевать, но с условиями которые сильно не понравятся народу
2. Сдать Донбасс и прекратить сущесвование как страна
Ну що значить як страна. Да, безперечно путін «вернеться», з цим ніхто особо не сперечається! Але ж не зараз. Не сію секунду! Хто заважає за ті роки, без обстрілів - УКРАЇНІ зробити щось? Своє. Одні балачки про потужність, ну так хай реалізовує. Де війна? Чому не написано що війна? Чому війскснан продовжують нескінчено, це законно? Ні!
І взагалі, нема гарантій 100% що путін ще щось захоче. Це також заяви на рівні балачок. І при бажанні ці хотіння наші дорогі партнери можуть присікти ізначально. Надавить як треба. І підписать якусь куйню, для стримання хотєлок.
А цей театр абсурду мені вже в печінках. В що я маю вірити - в те, що пів-світу хотіли ослабити росію, а пр факту росія ослабила всіх. Ха-ха. Смішно.
Teonaa• 14 августа 2025
Ответ дляТриндичіха Байрактар
Невозможно воевать с противником, который тебя превосходит в 3-4 раза по численности, ограниченным контингентом 25-60, даже можно ограничить до 50.60 это уже не пехота а покойники.
Можна воювати спокійно. Яка різниця - розбомбити хорошою ракетою полігон з десятком техніки і пів-сотнею людей, чи полігон із сотнею танків і пів-тисячею людей? Розбомбити 1 завод зброї за рік чи сотню? Аоли є чим, то ти береш, і знищуєш. І я взагалі не розумію, який саме план у росіі, що вони настільки «погано» воюють, маючи ВСЕ. Невже наше ппо? Невже наша армія? Ну із усією повагою…але! Вони ж здатні підвмщити «оберти». Ну здатні ж. Ну як не крути.
Teonaa• 14 августа 2025
Ответ дляol_kin
Моя дитина воює, а ваша?
Як там в рекламі - «а мій живий».
І що Ви цим бажаєте сказати?
Teonaa• 14 августа 2025
Ответ дляol_kin
Вас гидко читать.
Того що війна, і особливо поачевний вихід із неї - це саме по собі гидко.
А не «гидко читати правду».
Teonaa• 14 августа 2025
Ответ дляol_kin
Ви не аутист( чому ви принижуєте цих людей, не ясно), а просто не гостра. Моя дитина зараз тримає фронт, що не зрозуміло в моїй відповіді саме вам. Йому ще немає 20 років і він пішов добровільно. Саме в цьому і є оте ваше ’’держать фронт’’ а не язиком на форумі молоть , заробляючи на створенні гарячих тем мідяки.
Скажіть будь ласка, Ви пишаєтеся тим, що Ваша дитина, 20-ти річна дитина, не намагається знайти себе і прожити життя?! І цього бажаєте іншим? І дітям, і матерям? Тобто держава, яка створила тцк і зазіхає на мобілізацію жінок - заслуговує на те, шоб Ваша дитина йшла, і замість освіти і кар‘єри, замість любові і сексу (навіть якщо вам протівно, вибачте, це той вік, аоли лбдям слід займатися любовями і самореалізацією!), замість сім‘ї і дітей (ваших онуків!) - йшла і «тримала»?! Фронт? Тобто Вам першочергово щоб ваші онуки були українцями, жили в Україні, щоб ця Україна була незалежна (від кого?)) і коли вона такою була?і ЯКА вона є зараз, Вас при цьому не смущає), і вам першочергово це, а не сама наявність онуків як таких. В майбутньому. Вибачте, але якщо Ви пишаєтеся тим, що Ваш син там, то я Вас не розумію. Ви женщіна ілі гдє? Він вибрав, кажете? Сам? Я це допускаю. А чи хватає в нього в 20 клепки, щоб розуміти, що важливо, а що ні, і де межа самопожертви в ім‘я сумнівної держави, із сумнівним ставленням до свого ж народу! Вибачте, будь ласка, мене за «гидоту» в цій писанині, але в тому і річ, що є такі речі, які молода людина ще не здатна осмислити, і є такі рішення, які краще б приймала мама. Як би тупо це не звучало, враховуючи що у вас син. Просто занадто багато на кону, коли ти на війні. На кону, читайте, в принципі все. І я зараз не про державу із іі уявною незалежністю.
Teonaa• 14 августа 2025
Ответ дляanonimka_911
Половину треба віддати у садочок за харчування (про школу не знаю), ну і переводити у гривні немає сенсу,ціни якби інші, комуналка тільки 1000 може бути у місяць (взимку ще більше).
Я просто порівнюю із самим рівнем економіки. Не з цінами життя в гривнях
anonimka_911• 14 августа 2025
Ответ дляTeonaa
А поляки порівнюють свою економіку з Англією і Німеччиною і так само вважають себе бідними.