Тектологиня 80lv• 14 августа в 11:05

А якщо чоловік не виходить з двору хати, можна якось організувати щоб його забли

Чоловік не мій. Не працює зовсім. Дітей б´є. Жінка не може його вигнати бо він каже я все одно тут жити буду мені немає куди йти. Вимагає до себе поваги, кричить, всіх строїть. Він в неї на шиї да щей з таким відношенням. Вона боїться його сама здати типу він зрозуміє і буде гірше.
А ще є один "добрий" чоловік в іншої знайомої сзч, віддав свою зп карту командиру той типу відмічає його , але цей чоловік теж таке чмо, теж ні вигнати, я б і його здала б. Хай свої вольові якості характер і силу там де треба проявляють.
чаревна• 14 августа в 11:07
Кто в сзч им все выплаты останавливают. Что за бред здесь вечно пишут, одна баба сказала..
Nathalie27• 14 августа в 11:07
Не лізьте не в своє діло
So_so• 14 августа в 11:08
Спасайте себя
автор Тектологиня 80lv • 14 августа в 11:08
Ответ длячаревна
може ці він так своїй жінці сказав ще те брехло. Він не повернувся з ’відпустки’.
Зубачистка• 14 августа в 11:09
Чого ви туди встромляєте носа? Хай розбирається сама зі своїм житттям
СкокоМнеДадите• 14 августа в 11:09
В полицию сообщите, этого достаточно
Кучерявочка• 14 августа в 11:09
Ваших мужчин вы или соседи уже сдали?
чаревна• 14 августа в 11:09
Зачем эти два недоделка в армии?
Что за фишка, туда всякий шлак сбагривать
автор Тектологиня 80lv • 14 августа в 11:10
Ответ дляЗубачистка
Я не встромляю. Вони мені жаліються. А самі здати бояться. Я терпіти не можу цих чоловіків, особисто їх знаю. Здала б із задоволенням. Хоч толк якісь був би.
автор Тектологиня 80lv • 14 августа в 11:11
Ответ длячаревна
Зачем эти два недоделка в армии?
Так один там був, втік.
Зубачистка• 14 августа в 11:11
Ответ дляТектологиня 80lv
А чому вони вам жаліються? Хочуть чужими руками? Це співзалежні жінки
Ширли-Мырли• 14 августа в 11:12
пусть женщина вызывает полицию, когда он детей бьет
чаревна• 14 августа в 11:12
Ответ дляТектологиня 80lv
Так один там був, втік.
Пусть полиция им занимается
автор Тектологиня 80lv • 14 августа в 11:14
Ответ дляЗубачистка
Жаліються бо не можуть з ними нічого зробити сили волі їм не вистачає.
Ширли-Мырли• 14 августа в 11:15
Ответ дляТектологиня 80lv
102 вызвать, когда дети в синяках - силы воли не хватает?
Кавуся• 14 августа в 11:15
Ответ дляТектологиня 80lv
Ну позвоните в ТЦК и сообщите им , что по такому- то адресу живёт мужчина, который в розыске и прячется от ТЦК ) . Но если женщина сама мужика , который её и детей бьёт , не сдаёт , значит её всё устраивает.
Зубачистка• 14 августа в 11:15
Ответ дляТектологиня 80lv
Бажання їм не вистачає
Це співзалежні жінки, вони не збираються нічого змінювати
Не лізьте туди, будете у всьому винна потім
Потринділиця• 14 августа в 11:16
Ответ дляТектологиня 80lv
мізків їм не вистачає, вибачте.. дітей бьють, а їй сили не вистачає поліцію викликати?
Ширли-Мырли• 14 августа в 11:16
Ответ дляКавуся
мне кажется автор тролль и вся ситуация выдуманная. ну реально, она могла бы сама уже позвонить, хуже-то не будет
автор Тектологиня 80lv • 14 августа в 11:17
Ответ дляЗубачистка
Бажання їм не вистачає
Так а звідки вони б взнали що то я....
Ширли-Мырли• 14 августа в 11:18
Ответ дляТектологиня 80lv
Так а звідки вони б взнали що то я....
ну так позвоните. или у вас тоже силы воли не хватает?
сладкий_ноябрь• 14 августа в 11:18
У вас свого чоловіка не має, тому ви чужими займаєтеся?
Зубачистка• 14 августа в 11:19
Ответ дляТектологиня 80lv
Так а звідки вони б взнали що то я....
Ясно. З вами теж не все ок. Одужуйте.
Мексиканочка• 14 августа в 11:19
А вони там треба, які то бійці з таких екземплярів? Втічуть і побратимів ще підставити можуть.
автор Тектологиня 80lv • 14 августа в 11:19
Ответ дляШирли-Мырли
Я не троль.
Я можу подзвонити. Як вони їх заберуть якщо ці в хаті сидять не заходять. Тцк ж двері в квартиру ломати не будуть. От я і питаю як вони можуть їх забрати в такому випадку. Дайте номер телефону куди повідомити.
Ширли-Мырли• 14 августа в 11:21
Ответ дляТектологиня 80lv
Я не троль.
полиция может выломать двери, если будет вызов, что насилие в хате происходит
Каляка маляка• 14 августа в 11:22
Ответ дляШирли-Мырли
Бить можно и без синяков. Меня один побил, я считала - 27 раз ударил.
Ни одного синяка не было.
Давно без алко• 14 августа в 11:22
Ви себе господом Богом уявили? Ви маєте право вирішувати кому жити, а кому померти?
Відповів всім• 14 августа в 11:22
Тролятина
автор Тектологиня 80lv • 14 августа в 11:23
Ответ дляШирли-Мырли
Ага не смішіть, я так звонила , приїхали, двері ніхто не відкрив тай поїхали. Це правда до війни було. В школу зверталася що дитину бьють і ніхто нічого не зробив.