ЯниЯ• 14 августа в 11:44

Мене бісить, коли хтось дає мені поради, яких я не просила.

Як ввічливо сказати дякую, але ні?
Свій варік• 14 августа в 11:44
Я би порадила, але вас це бісить🤣
Мания-Величия• 14 августа в 11:46
Меня автор бесит
Акуна_Матата• 14 августа в 11:46
Так это всех бесит, для этого и дают))
Пушка заряджена• 14 августа в 11:46
Ввічливо не вийде, такі люди не розуміють, поки матом не пошлеш
Скорая помощь• 14 августа в 11:47
Советую прислушаться
Вапщета• 14 августа в 11:48
Кивайте и делайте по своему, или так и скажите, спасибо, возможно Вы правы, но я хочу иначе. И чай с ромашкой пейте, помогает успокоиться)
ЯблокоРаздора• 14 августа в 11:49
А ви погоджуйтесь. Людей це бісить. Вони хочуть драми.
’Тобі треба поголитися налисо’ — ’Дякую, гарна ідея’.
’Виходь заміж за кривого Валєру’ — ’Звісно’.
’Готуй борщ з вермишеллю’ — ’Я якраз про це думала’.
Вони будуть в шоці.
муха в кедах• 14 августа в 11:50
Я вас почула.
Ваша порада дуже цінна для мене.
Якщо буде потрібна допомога, я до вас звернусь.
Мания-Величия• 14 августа в 11:51
Ответ дляЯблокоРаздора
Вони будуть в шоці.
Кривой Валера - это мощно!)))))
Кусачая Я• 14 августа в 11:52
О, це всіх бісить. Я по-різному реагую, іноді навіть агресивно.
Педиатор_я• 14 августа в 11:53
Сприймайте як балачки про погоду. Чи вас змушують ці поради одразу ж втілювати?
Наталия-68fe• 14 августа в 12:00
Не розповідайте про свої проблеми - не буде непроханих порад.
Vita_Nikolaeva• 14 августа в 12:24
Ответ дляНаталия-68fe
Ви знаєте толк у людській психології

браво!
Чупокабра• 14 августа в 12:36
Ответ дляНаталия-68fe
так найчастіше поради стосують того, в чоми ви особисто не бачите проблеми)
Наприклад - ’тобі треба худнути’, ’треба вже народжувати дітей’, ’треба йти на роботу’ і тд
Почемучка• 14 августа в 12:38
Иногда стоит прислушаться к советам.
Я когда-то сестре несколько раз дала совет, на меня наорали, что я лезу не в свое дело, советов не просили. По итогу вышло как я говорила, потеря примерно 20 тыс долларов. Ну, я уже промолчала, чего добивать.
Недавно я заметила беспечность, которая тоже может привести к очень существенным потерям. Мне опять закрыли рот. Ну, в следующий раз я даже сочувствовать не стану.
А вот недавно• 14 августа в 12:48
Открываете рот, говорите вежливо ´´Спасибо, но нет,,.
Пусин Кукин• 14 августа в 12:50
Не сперечатися. Вони це роблять, бо в них є рот. Жодного сенсу.
барабанщица• 14 августа в 16:52
Такое всех бесит.
Сказать, спасибо, но неапрошеную помощь я принимаю исключительно в у.е и безвозвратно.
Міряю від одиниці• 14 августа в 17:18
Ответ дляНаталия-68fe
100%. Не раз вже себе ловлю на думці, що не можна нічого нікому говорити. Бо потім якраз починаються оці ось поради. А головне є такі люди, яким усе потрібно знати. Не розумію навіщо їм це. Так ще й не соромляться питати щось в лоб у малознайомої людини. Немає відчуття такту.
Міряю від одиниці• 14 августа в 17:23
Автор менше спілкуйтеся з такими людьми і нічого їм не розповідайте. Я якось необачно розговорилася з жінкою на алеї, ну бачимося з нею іноді - собак по одному маршруту вигулюємо. Так її як понесло купа нетактовних питань, потім купа нав´язливих порад, я ледь її здихалася, реально вже хотіла послати. Тепер обходжу її стороною.