Ручки-Крючки• 14 августа в 15:27

За молочним зубчиком прорізається постійний

Доброго дня, сама ситуація в назві теми, на консультацію до дитячого стоматолога записалась на завтра. Хвилює дуже, що молочний зуб так міцно сидить ( передній верхній зуб), що скоріш за все буде видалення... Мами, хто з таким стикався? В майбутньому я так розумію дитині не обійтись без брекетів( Поки чекаю завтрашньої консультації начиталась, що після видалення молочного, постійний зуб поступово стане на своє місце. Чи це дійсно так?
Просто дуже хвилююсь за дитину, бо якщо це видалення то знову під седацією. Це вже 4 седація її буде(
Усім дуже вдячна заздалегідь!
Гигиенишвили• 14 августа в 15:31
не обязательно делать удаление, он сам расшатается и выпадет со временем
автор Ручки-Крючки • 14 августа в 15:34
Ответ дляГигиенишвили
Ой, надеюсь, но на консультацию пойду обязательно. Спасибо Вам!
Фиона Шрековна• 14 августа в 15:35
А чого під седацією? Моїй донці вчора виривали так зуб, який повинен мінятись приблизно в 11-12 років. Їй тільки 9. Помазали чимось і через 5-10 хв вирвали.
автор Ручки-Крючки • 14 августа в 15:44
Ответ дляФиона Шрековна
Моїй 5 років, є затримка психічного і мовленнєвого розвитку + боїться вона лікарів, та і минулі походи до стоматологів закінчувались седацією ( реставрації зубчиків, встановлення коронок на задні зубки)... Короче, люблю я ці походи, тож і хвилююсь
Заместитель Анонима• 14 августа в 15:47
Ответ дляРучки-Крючки
коронки в 5 лет?
автор Ручки-Крючки • 14 августа в 15:53
Ответ дляЗаместитель Анонима
коронки в 5 лет?
Коронки ставили в 2.5 роки
Бубль Гум)• 14 августа в 16:19
Потім новий зуб стане на місце, ніяких брекетів.
В моєї доньки хз де виліз, за молочним. Молочний випав, постійний став на його місце, як там і був.
Бубль Гум)• 14 августа в 16:20
Ответ дляРучки-Крючки
Коронки ставили в 2.5 роки
Ми молодшому ставили в 2.9
7 коронок, 2 пломби, 1 зуб не врятували, довелося вирвати.
Неновая почта• 14 августа в 23:25
В сина так було - прийшлося розшатувати молочний зуб. Так колись казала стоматолог, бо якщо виросте новий зубчик позаду молочного, то будуть проблеми
Новий став якраз на місце молочного