Ну шо не так?• Изменено 15 августа в 07:37
Київ, школа 138 хімбіо
Дівчата, підкажіть по цій школі, хто що знає. Дитина любить хімію, планує КПІ чи Могилянку, перейшла до 8 класу.
Добре знає математику і укрмову, англ і нім слабенько, бо були проблеми з вчителями, а я планувала курси і репетиторів не раніше 9 класу. Географію, історію не любить, фізику обожнює.
Я її орієнтую на 145 і можу натаскати на завдання по хімії, але вона щось не сильно туди хоче, боїться, що не пройде.
Тому шукаю ще щось.
Які там вчителі, загальна атмосфера? Чи престижно вчитися серед дітей? Чи навпаки, ботанів гноблять? Що з поборами?
На порадниці про цю школу якось підозріло мало тем((
Тому шукаю ще щось.
Липка-прилипка• 15 августа в 07:39
Чи престижно вчитися серед дітей?- декілька разів прочитала,щоб зрозуміти суть запитання 🫣
Ну шо не так?
• 15 августа в 07:42
Ответ дляЛипка-прилипка
Так, тепер і сама бачу))) Ще каву не допила
У доньки в класі вчитися не дуже престижно, більша частина ходить тусуватися. У сина в класі навпаки, всі замотивовані. Але загалом в їхній школі швидше орієнтовані на навчання.
Липка-прилипка• 15 августа в 07:47
Ответ дляНу шо не так?
З мого досвіду, так ситуація щодо престижності навчання міняється з віком. Ніколи не вгадаєш. Сьогодні так,а завтра по іншому.
Карамелька• 15 августа в 07:47
хімія улюблена?
подумайте, що зараз є попит на технологів але.... чи потрібно дівчинці все життя возитися з хімікатами?
Я заканчивала эту школу. В подавляющем большинстве идут в Шевченка. Не знаю как сейчас, а в мое время была договорённость, и на практику 10- 11 класс, раз в неделю ходили в Шевченка. На выполнение практических заданий.
Поступили все, кто хотел. Многие мои после университета уехали в Чехию, Бельгию , Францию , по приглашением на работу.на практику сначала, но так в итоге там и остались. Кто в фарме, кто в лабораториях
Фамилию учителя химии знаете?
Ну шо не так?
• 15 августа в 08:02
Ответ дляКарамелька
хімія улюблена?
Я хімік. Все ок. Працюю трохи в іншій сфері, без хімікатів)
Ну шо не так?
• 15 августа в 08:03
Ответ дляМerida
Фамилию учителя химии знаете?
Ні, не знаю. Ще не ходила туди, вирішила спершу тут спитати.
Ну шо не так?
• 15 августа в 08:03
Ответ дляМerida
Для сына категорически не рассматривала эту школу.
А чому?
Ответ дляНу шо не так?
Если Светлана Леонидовна ( фамилия вылетела)- то пусть идёт. Научит. Человек фанатик. Кайфую от своего предмета. С ней эти договорённости с универом и началтсь. Дети в хим классе более сильные. Практически все. Так было у нас.
Ответ дляНу шо не так?
А чому?
Из-за общего контингента местных детей. В профильньм классе все ок, а общий градус по палате за школой бухает и курит, а администрации пофиг. И ты с улицы все этл наблюдаешь.
Плюс, учитель математики( одна из) - сука редостная. Ее нужно изолировать от детей вообще
Фрекен бок• 15 августа в 08:09
Ответ дляМerida
Этот учитель учила мою подругу. Хорошая действительно, помню только положительные отзывы о ней.
Только нам уже по 45, сколько ж лет Светлане Леонидовне?
Ну шо не так?
• 15 августа в 08:11
Ответ дляМerida
В моїй школі теж була подібна вчителька, на превеликий жаль, її немає, а сам ліцей перетворили на ярмарок марнославства.
Ответ дляФрекен бок
Мне 38. Сколько не знаю. При мне она казалась мне молодой. Может лет 60 -65 уже сейчас? Не знаю.
Но эта вся затея ради неё только. Учителт биологии уже на пенсии. Шафран Мария адамовна. Тоже любила свой предмет. Встречаю ее иногда. Очень тёплое общение. До сих пор
Ну шо не так?
• 15 августа в 08:15
Ответ дляМerida
От халепа(((
Наша нинішня школа цінна контингентом, такого навіть і близько немає. І загалом дружня до дітей атмосфера, але академічність не на висоті.
Ще думаю, як варіант, лишатися в тій школі, що є, а з 9 іти в МАН і керівником обирати викладача з вишу - це я так теж робила і то був дуже цінний досвід. Настільки, що моя манівська робота стала основою курсової
Ответ дляНу шо не так?
От халепа(((
Лучше так. Вы хоть уже знаете как и что и к чему быть готовой. Плохие отзывы про 138 в интернете- правда.
Ну шо не так?
• 15 августа в 08:33
Ответ дляМerida
Дуже дякую