Неваляшкина• 15 августа 2025
Рішення сусідів - як захистити свої інтереси
Сусіди вирішили змінити постачальника електроенергії щоб зекономити на тарифі день і ніч.Наразі тариф трошки вище, бо послуга надається через управляючу компанію забудовника. Змінювати договір не в моїх інтересах, оскільки треба буде витратитись на нові лічильники + установка+ повірка.Ну і сам тариф, який передбачає дешевшу електроенергію вночі , особливо коли вона ще подорожчає, наштовхне сусідів на те, щоб використовувати всю техніку вночі, що порушить спокій і без того неспокійних часів вночі.Консррукція будинку така, що чутно всі пралки, пилососи, сушильні машини та посудомийні.Що буде якщо я відмовлюсь?Мене переведуть примусово на новий тариф і новий договір?
ЗабежАЛОЧКА• 15 августа 2025
Ответ дляЛапка
недочуваете вы
Сусідка автора, яка вночі не чує пралку? Бо інакше глухота повна.
Неваляшкина
• 15 августа 2025
Ответ дляЗабежАЛОЧКА
В них двухрівнева квартира- спить ( або не спить) вона на другому поверсі, що внизу їй не цікаво.Такий у людей менталітет.
ЗабежАЛОЧКА• 15 августа 2025
Ответ дляНеваляшкина
Так тут купа з таким менталітетом. Аби їм було добре, а на інших плювать. А потім дивуються: за що ж це нам ?
Неваляшкина
• 15 августа 2025
Ответ дляЗабежАЛОЧКА
Судячи по відповідям так, ніхто не заважає на ближнього, більшість робить так, як зручно їм, а законом це не регулюється.
Шотуткоїться?• 15 августа 2025
Ответ дляНеваляшкина
простите, не у всех над кроватью стоит стиральная машинка просто
Хочу на Балі• 15 августа 2025
Ответ дляНеваляшкина
Та якийсь у вас чутливий сон.
Якась ви душна.
Шумоізоляцію значить собі робіть
Якась ви душна.
Шумоізоляцію значить собі робіть
Плету корзинки• 15 августа 2025
Ответ дляНеваляшкина
Автор, якщо вам стане легше, то я зважаю і ніколи не вмикаю техніку пізно ввечері, бо це навіть мені заважає, не те що сусідам. Але ж вашій проблемі це не допоможе та і я не ваша сусідка))
Маю рацію• 15 августа 2025
Ответ дляЛапка
что за бред я сейчас прочитала? как это соседи мешают? как может мешать обогревательный бак, стиральная или посудомойная машина?
Вы живете в хорошем доме. Я слышу, как люди сливают после туалета, а стиралка, то будто у меня в спальне прыгает.
Света С Приветом• 15 августа 2025
Ответ дляНеваляшкина
Питання було в тому, зможуть сусіди перейти на новий договір без моєї згоди.Все інше не конструктивно.
смогут. это раз. они и сейчас включают. это два.
Каркуша Клара• 15 августа 2025
Ответ дляНеваляшкина
Проти тому що люди цим зловживають.Для мене це не така велика економія, вночі нічого не працює крім холодильника.Питання було в іншому
Нет. Не будут у вас два поставщика. Будет принято решение большинством. У вас осмд? Вот устав посмотрите ваш. Наверняка, что решения утверждаются большинством голосов.
Почему вы сопротивляетесь? Из вредности? Попробуйте новому поставщику написать и попросить уступки. В виде счетчиков бесплатных, как вариант
Каркуша Клара• 15 августа 2025
Ответ дляНеваляшкина
После перепланировки соседей сверху, моя спальня оказалась под кухней гостиной и техника вся у них там и включается все одновременно.Мне мешает это отдыхать.
А вот тут вы можете к ним привести проверку) очень сомневаюсь, что они такую глобальную перепланировку узаконили
Червона калина• 15 августа 2025
Ответ дляНеваляшкина
Оскільки Ви живете в багатоквартирному будинку, то доводиться брати до уваги інтереси більшості, для якої нічні тарифи таки впливають суттєво на економію.
КинДза• 15 августа 2025
Ответ дляШотуткоїться?
не знаю чего вы сопротивляетесь, с ночным тарифом экономится до 40 %
Вы сова? Иначе что там экономится?
Шотуткоїться?• 15 августа 2025
Ответ дляКинДза
Вы сова? Иначе что там экономится?
Сова. Бойлер ночью, зарядная станция.
Замурмишка• 15 августа 2025
Ответ дляЗабежАЛОЧКА
Ви недочуваєте чи у приватному будинку живете? Якщо у багатоповерхівці увімкнути вночі пралку чи пилосос, то сусіди вгорі та внизу точно спати не будуть.
Я живу в чешці, чужих пралокок які встановлені в кухні чи санузлі чую коли виходу на кухню чи санвузол. Чутно тільки те безпосередньо над тобою, і це будинок і овна і бетону де і телефон чутно, пилосмок вночі , ну незнаю це розбили щось, на постійній основі люди вночі не прибирають, або сплять, або бухають або в інтернеті залипають
Неваляшкина
• 15 августа 2025
Ответ дляСвета С Приветом
Сейчас пока не так активно включают
КинДза• 15 августа 2025
Ответ дляШотуткоїться?
Сова. Бойлер ночью, зарядная станция.
А днем вы не пользуютесь водой? И что за зарядная станция такая?
Шотуткоїться?• 15 августа 2025
Ответ дляКинДза
Вы за день выливаете больше 200 л воды?
КинДза• 16 августа 2025
Ответ дляШотуткоїться?
Вы за день выливаете больше 200 л воды?
А я при чем? Я у вас спрашиваю на чем вы ночью экономите? А вы мне про воду которую я использую в течение дня. Вы к чему вообще?
Шотуткоїться?• 16 августа 2025
Ответ дляКинДза
доброе утро
ну вы же спросили пользуюсь ли я водой днем, конечно да, 4 члена семьи
КинДза• 16 августа 2025
Ответ дляШотуткоїться?
доброе утро
Ну так какой бак тогда ночью?
Что вы ночью делайте что такая экономия большая? Или вы просто цифры с потолка берёте? Как в соседней теме дама с запястьем в 5см?
У меня был счётчик день/ночь и я смотрела в счетах что и как экономится. Процентов 10% и то, это когда тёплые полы включены зимой.
Поэтому я бы никогда не советовала менять счётчик за деньги. Разве что бесплатно
Доброго утра)
Шотуткоїться?• 16 августа 2025
Ответ дляКинДза
Ну так какой бак тогда ночью?
Доброго утра)
мне меняли счетчик в 2017 по моему бесплатно
экономия не сумашедшая, но все же
250 квт по полной цене 1150, с ночным тарифом у меня выходит 600-700
экономия не сумашедшая, но все же
КинДза• 16 августа 2025
Ответ дляШотуткоїться?
экономия не сумашедшая, но все же
250квт это 1080грн
Сейчас платная замена и очень даже недаром-как то присылали рекламу на почту-в районе 4тысяч