Тушьмушьнюшь• 15 августа 2025
Сегодня закончится война??!!! ❤️❤️❤️❤️❤️ Что думаете??? ❤️❤️❤️❤️❤️
Ответ дляAntoninaya1
Не автор, але відповім: та що слабша. На вимоги протилежної, більш сильної, сторони все одно прийдеться йти. Не зара, так через рік, отримавши ще більше руйнувань та жертв.
Але одномоментно війна не закінчиться, як би нам того не хотілося. Сподіваюсь поки хоча б на стишення, як зараз в не прифронтових містах.
Чого це?
Можна й не йти.
’Дєлов-то на копєйку’ ©
Закінчувати це невигідно нікому, тому й поступок не буде в жодної з сторін.
Можна й не йти.
’Дєлов-то на копєйку’ ©
Киев_Елена• 15 августа 2025
Ответ дляДа ладно
А Зеля сказал, что не признает, чтобы там не сказали и не решили в Анкоридже.
Это неважно признает он или нет, он просто пешка в этой игре которую могут поменять в любой момент на другую
Ответ дляКиев_Елена
Подивилася я би на тих військових які з власної волі погодяться здати неокуповані укріплені міста Донбаса
Вони будуть отбиватись з двох сторін- і від кацапів і від тих хто прийде їх вивести звідти
все зависит от того на сколько Трампу свербит Нобелевка, если очень надо то война закончится, это элементарно, трамп дает пусковую на базе МАНа и 30-40 томагавков и за 2-3 дня на росии все заводы, нефтехранилища, склады оружия, электростанции, нефтеналивные порты взлетают на воздух и пиздец
Ответ дляAnnaOst
Але насправді скоріше за все буде грузинський сценарій - проросійський уряд і дрейф в бік Росії. Ну хіба третя світова жахне і все зміне
Так, на фоні правління смарагдової плісняви грузинський сценарій нам не світить. Поділять Україну і бонелох видасть, що це потужна перемога і що саме за це тисячі людей вклали в землю і мільйони виїхали.
Allka- skakalka• 15 августа 2025
А как возможно что-то решать о мире ,если Украины там не будет ? . Они будут решать свои вопросы ,вопрос Украины пройдет по касательной . Война продолжится