Патріотка з дивану• 15 августа 2025
Цвяхотерапія - хто пробував? Які ваші вігуки?
Вилами по воде• 15 августа 2025
Мій відгук такий. Побачила ці цвяхи у свого психолога. До цього тільки читала.
Кажу можна спробувати. Психолог каже без підготовки це дуже боляче.
А в мене тоді на душі така срака була.
Кажу ану давай спробую. Мовчки стала. Так дуже боляче але поки було боляче ногам на душі не боліло.
Це як головна біль лікується ударом молотком по пальцю ( жарт)
А в мене тоді на душі така срака була.
ВсеПроВсехЗнаю• 15 августа 2025
Ответ дляLonda___
можна офтоп? а нахіба воно треба?
Палец молотком ударил - выматерился - полегчало?
Смурфетта• 15 августа 2025
Для мігрені гарно допомагає,забивати прямо в голову,в місце мігрені
Вилами по воде• 15 августа 2025
Ответ дляLonda___
можна офтоп? а нахіба воно треба?
Типу психологічна практика. Але я читала що типу це гра зі своїми гормонами.
При гострому болі організм викидує гормони адреналіну щоб людина не була шокована болем.
Ну і внаслідок викиду адреналіну ми ловимо кайфушечки
ВсеПроВсехЗнаю• 15 августа 2025
Предлагаю терапии от опытного участника:
- избиения зарослей крапивы палкой;
- уничтожения мух резинкой ’венгеркой’;
- полный опасностей, уникальный и дорогой квест в спец костюме ’разорение осиных гнезд на чердаке’
- избиения зарослей крапивы палкой;
- уничтожения мух резинкой ’венгеркой’;
Ответ дляВилами по воде
вам не вистачає кайфушечок і екстріму ? І по-іншому ніяк їх не зловити?
Ответ дляВилами по воде
А, вибачте, я думала що то авторка написала. А то ви , в загальному сенсі, відповіли. Пардон
Зубожиння• 15 августа 2025
А если серьезно, зачем? Это не решение проблемы. Да, полегчает, но на время. Я дам вам лучший совет, поскольку вы реально не готовы (да и нах надо): тот же эффект будет иметь лед. То есть берете лед из холодильника в обе руки и держите сколько сможете. Будет облегчение от душевной боли, только гораздо ’экологичнее’. Эффект от гвоздкей примерно такой же
Хитрушка-чекушка• 15 августа 2025
Ответ дляВсеПроВсехЗнаю
- избиения зарослей крапивы палкой;
- уничтожения мух резинкой ’венгеркой’;
- избиения зарослей крапивы палкой;
- уничтожения мух резинкой ’венгеркой’;
за последнее еще можно денег заработать от благодарных хозяев
Вилами по воде• 15 августа 2025
Ответ дляLonda___
Цікаво. Я так зрозуміла з всіх тих хто тут дав відповіді тільки я стояла на цвяхах.
Всі інші ’ не читали, но осуждают’
ВсеПроВсехЗнаю• 15 августа 2025
Ответ дляLonda___
Офисно-апартаментный планктон так борется с деградацией ))
Хитрушка-чекушка• 15 августа 2025
Ответ дляЗубожиння
а ожога термического не будет?
Зубожиння• 15 августа 2025
Ответ дляВилами по воде
Всі інші ’ не читали, но осуждают’
Інші просто здоровий глузд увімкнули) Я ще йогів можу зрозуміти, бо то частина практики, але вам навіщо?
ВсеПроВсехЗнаю• 15 августа 2025
Ответ дляЗубожиння
Это бесплатно, а, значит, нещитово ))
Предложите за 999 грн, охвормите в Инсте с макияжем, выразительными рожами и вскриками, тогда будет норм )
Пишу и осознаю уровень деградации...
Зубожиння• 15 августа 2025
Ответ дляВсеПроВсехЗнаю
Это бесплатно, а, значит, нещитово ))
Пишу и осознаю уровень деградации...
Спрос рождает предложение
Вилами по воде• 15 августа 2025
Ответ дляЗубожиння
Конкретно навіщо мені це було потрібно я відповіла.
Автор просила відгуки.
ВсеПроВсехЗнаю• 15 августа 2025
Ответ дляВилами по воде
Автор просила відгуки.
В детсадовской группе мы в 6 лет гвозди 20-ки в доску в группе забивали. Ничего, понравилось всем.
Белая котичка• 15 августа 2025
Я практикую БДСМ, мне те гвозди такое себе 😆
А вот БДСМ рекомендую
Супер эмоции 🤭
А вот БДСМ рекомендую
Супер эмоции 🤭
КартаБезКомиссий• 15 августа 2025
Я не фаната хардкорно-екстремальних вражень, біль і страх не люблю переживати, мене це не розважає і не мотивує. Простояла на цвяхах 2 хвилини з 1 спроби. Враження: менструація значно більш болюча
КартаБезКомиссий• 15 августа 2025
Ответ дляЗубожиння
Тільки би обмороження не заробити