Цідило правди• сегодня в 09:55
Тренування вдома
Всім добрий ранок
Хотіла спитати у дівчат, хто практикував подібне. В інтернеті в багатьох джерелах є домашні тренування типу" жиротопка", табата. Тобто активний рух під музику з махами ногами/руками протягом 30 хвилин. Або сетами в табаті 20 секунд вправи, 10 відпочинок і так далі
Я дуже далека від спорту нажаль, тому що три роки тому була травма голеностопу важка і наслідки лишилися досі. Нога не витримує навантажень, навіть після звичайного робочого дня в офісі може боліти. Рятуюся тейпуванням, ну і обмеженнями руху нажаль, тому набрала вагу
Але мені потрібний рух, бо за умови повного дотримання рекомендацій лікаря харчуванням та препаратами, вага все одно стоїть на місці. Скинути вдалося лише 7 кг. А велика вага знов же ж таки дає навантаження на ногу, виходить замкнене коло( Треба скинути ще 12
Хто займався такими вправами? Воно допомагає схуднути? Які інші зміни окрім схуднення ви відчули? Я хочу все ж таки спробувати, надівши на ногу бандаж
как тебе такое илон маск• сегодня в 09:58
Осанка, овал лица, шея отечность ушла
ну и пару размеров
как тебе такое илон маск• сегодня в 09:59
Ответ дляПлакулька
Вам краще з тренером в залі займатися
зачем ? у меня дела пошли когда ушла с зала
Цідило правди
• сегодня в 10:01
Ответ длякак тебе такое илон маск
Осанка, овал лица, шея отечность ушла
ну и пару размеров
Тобто таки є ефект розгону лімфи? Мені теж таке потрібно, є набряки. Внаслідок сидячого способу життя та віку. А розміри пішли візуально або на вагах теж мінус є? Можете будь ласка розсказати скільки по часу ви займаєтеся вдень та як давно почали?
Млинці зі смайликом• сегодня в 10:01
Ответ дляПлакулька
Вам краще з тренером в залі займатися
Только не пишите про контроль нагрузки. Овердофига тренеров получили сертифікат онлайн и тренируют
Королева краси• сегодня в 10:04
Виит и Табата - хорошие тренировки для сжигания калорий. Причем Табаты и минут 20 достаточно. Другое дело можете ли вы позволить себе их по здоровью. В них обычно много прыжков .
Оч@ров@Шк@• сегодня в 10:19
Как по мне, лучше что то делать, чем ничего. Моя сестра обожает табаты, участвовала в разных марафонах, кроме того, что похудела, полюбила эти табаты и делает постоянно
Цідило правди
• сегодня в 10:28
Ответ дляТоматико
Харчування. Пробувати вправи сидячи, лежачи.
Про харчування я вже писала. Дефіцит калорій, мінімум вуглеводів, білки та овочі - не працює. Я в такому режимі вже 2 роки харчуюся. Плюс БАДи та глюкофаж.
Цідило правди
• сегодня в 10:29
Ответ дляКоролева краси
Та ось і за ногу переживаю. Але якось жеж треба розігнати це порочне коло. Спробую потрошку в бандажі.
Томатико• сегодня в 10:29
Ответ дляЦідило правди
Може навпаки занадто мало їсте?
Цідило правди
• сегодня в 10:32
Ответ дляТоматико
Може навпаки занадто мало їсте?
Та ні, їм якраз багато. Якщо рахувати по нормам білку, то виходить 30-40 грамів на прийом їжі. Калорій від 450. Я навіть ледь загружаю в себе стільки їжі. Наприклад сніданок 2 яйця та 130 гр творогу - важко зїсти. На обід теж 150 грамів мяса мені забагато. Перекусів в мене немає, тому прийоми їжі повноцінні. За день 1350-1400 ккал виходить, більше я не можу зїсти
Дама_с_коготками• сегодня в 10:41
Не знаю как для вас для у меня работают только силовые тренировки. Если у вас большой вес то тогда подойдет любые купите орбитрек или дорожку и занимайтесь если в зал не хотите
Сіґеле-міґеле• сегодня в 10:49
Ответ дляДама_с_коготками
100%. Я тоже начинала с прыжков, аэробики и пр. Пока не подключила вес (10 кг +) и подсчет КБЖУ (ненавижу ПП, но без него никуда) , толка не было.
Цідило правди
• сегодня в 10:58
Ответ дляСіґеле-міґеле
Дефіцит калорій в мене є постійний. А от силові ...я просто боюся що не зможу. Після трьох років обмеження руху внаслідок травми я геть заслабла. Просто навіть соромно в залі зявлятися. Мені здається що якщо я зараз почну робити вправи, то серце стане. Може спочатку все ж таки ці домашні тренуівання, щоб якось пробудути тіло? Та й подивитися як буде себе нога вести. Тут все дуже стрьомно в мене, часто після просто шляху на роботу та назад нога болить, набрякає. В мене був надрив звязок голеностопу, місяць в гіпсі. Але за 3 роки нічого не відновилося, не дивлячись на реабілітаційні процедури. Постійно використовую тейпи щоб якось рятуватися
Дама_с_коготками• сегодня в 11:15
Ответ дляЦідило правди
Тогда купите разборные гантели и скачивайте тренировки и тренируйтесь здесь главное системность и все и не важно где это делать в зале или дома
Сіґеле-міґеле• сегодня в 12:47
Ответ дляЦідило правди
У меня нет дефицита калорий. Проблем с лишним весом у меня нет (170, 50 кг). У меня другая проблема - дрябловатость на ногах. Без силовых и подсчета белка проблему, к сожалению, не решить, а белок больше 60 г я с трудом могу съесть. Я просто хочу нажраться быстрых углеводов
, которые провоцируют дряблость
Насчет стыда - зря вы так. Поверьте, никому нет дела до вас и ваших форм. У девушек с избыточным весом странное убеждение, что все смотрят на них с осуждением. Это совершенно не так. Я, например, замечаю лишь тех, чья фигура или одежда мне нравится. Так и другие.
Ну, если у вас проблема со здоровьем, выберите что-то полегче. Может, пилатес или что-то в этом роде. Сейчас видео на ютубе туева хуча.
Цідило правди
• сегодня в 12:47
Ответ дляСіґеле-міґеле
, которые провоцируют дряблость
Так ось я наче і обрала))) Зовні вправи не виглядають важкими. Як раз думала спробувати з них почати. От мені вище написали тренування берпі, теж сподобалися, і там немає стрибків. Звісно все треба пробувати і дивитися як буде вести себе нога
Сіґеле-міґеле• сегодня в 12:51
Ответ дляЦідило правди
Я решила 1 тренировку в неделю посвятить пилатесу в перерывах между силовыми. Вот эта тренировка понравилась ’50 MIN FULL BODY WEIGHT LOSS PILATES & BARRE BURN WORKOUT // At Home’
До этого занималась с фитнес-резинками на полу. Выберите что-то без прыжков.
Цідило правди
• сегодня в 12:51
Ответ дляСіґеле-міґеле
щиро дякую!!
Цідило правди
• 2 часа назад
Ответ дляТворю чудеса
Схуднення- це про дифіцит калоражу
Це для чого ваш комент? Якщо би ви читали тему, то бачили б мій дефіцит калоражу
Творю чудеса• 2 часа назад
Ответ дляЦідило правди
Читала стратпост і відповіла . Переписку всю не читала