Тримаю свічку• 16 августа 2025
Одяг до школи
Дивлюсь блузку, на 8 клас дівчинці, в моїй голові вона є, а в магазинах немає) Ви вже щось купляли? Бо мені щось нічого не подобається....
Мальчижка• 16 августа 2025
Я буду брать поло просто на нексте , а вот юбка моей 169 см рост в 7 класс это проблема найти
Два-три тижні і фсьо• 16 августа 2025
В 8 клас я вже купувала, що у голові було в моєї дівчинки, а не в мене)))
Мальчижка• 16 августа 2025
Автор мне кажется блузку они уже не наденут есть рубашки просто с длинным рукавом и коротким, поло удобно и под юбку и под брюки и под джинсы
Мальчижка• 16 августа 2025
Ответ дляДва-три тижні і фсьо
В моей в 7 классе в голове шорты и джинсы потертые, поэтому нужно корректировать что куда одевать, кому то плевать а человек всегда должен знать в чем в театр идти в чем в школу, а в чем на улицу с подругами гулять, это называется культура
Два-три тижні і фсьо• 16 августа 2025
Ответ дляМальчижка
Вам 50+?
Зрадорозганячка• 16 августа 2025
Ответ дляиз_под_тишка
Кто то их носит?
Ось так мій син( з другом на фото)до ліцею ходить 9- й клас.І дівчата в таких ж самих джинсах.Які там блузи.
Я вже перестала боротися з ним за діловий стиль
Тримаю свічку
• 16 августа 2025
Ответ дляМальчижка
В моєї 170. Ну юбки вона не носить взагалі ...Потрібно чорні штани, класику, але нормальних теж не бачу. Розмір с....
Твоя космішна• 16 августа 2025
Ответ дляЗрадорозганячка
Я все-таки домовилася, що джинси мають бути ближче до класичних, не такі широкі.
І худі неяскраві. Закінчив 8 клас.
І так ходять всі, набагато зручніше бігти в укриття так, ніж у піджаку і туфлях.
І худі неяскраві. Закінчив 8 клас.
Тримаю свічку
• 16 августа 2025
Ответ дляиз_под_тишка
Кто то их носит?
Ну не прям блузка, а типу щось біле класичне.
Тримаю свічку
• 16 августа 2025
Ответ дляМальчижка
У нас в школі не можна в шортах ніяких взагалі...
Тримаю свічку
• 16 августа 2025
Ответ дляЗрадорозганячка
Та директор такеине вітає.....
Божа кульбабка• 16 августа 2025
Ответ дляТримаю свічку
Навіщо?)
Тримаю свічку
• 16 августа 2025
Ответ дляТвоя космішна
І худі неяскраві. Закінчив 8 клас.
Згодна
АсобеннАя• 16 августа 2025
Ответ дляКондуктор маршрутки
Автор опять то юбка , то блузка
Издевается тролль
Люди дітей і школу збирають
Завжди такі теми перед початком навчального року були
Тримаю свічку
• 16 августа 2025
Ответ дляАсобеннАя
В next замовляю все
Завтра ще пройдемось по магазинах
В некст я до 3 класу замовляла ...зараз вона ті поло не хоче
Тримаю свічку
• 16 августа 2025
Ответ дляАсобеннАя
Люди дітей і школу збирають
Я просто нічого в тц не бачу. А хочеться щось стильне і нормальне.
АсобеннАя• 16 августа 2025
Ответ дляТримаю свічку
То купуйте там де хоче
АсобеннАя• 16 августа 2025
Ответ дляТримаю свічку
Їдьте за кордон на шопінг , може там є
Твоя космішна• 16 августа 2025
Ответ дляТримаю свічку
Поло купіть.
З 10 метрів вже майже діловий стиль.
У британських школах більшість так ходить.
Джинси темні однотонні чудово йдуть замість брюк.
З 10 метрів вже майже діловий стиль.
З бісиками• 16 августа 2025
Ответ дляТримаю свічку
Ну купіть шкільну сорочку в Джорджі. Я колись сама їх купувала з дівчачого відділу, прекрасно носила на роботу.
Не люблю натовп• 16 августа 2025
Ответ дляТримаю свічку
на зріст 170, можна вже в дорослому відділі дивитись.
Пацаааааааан• 16 августа 2025
Ответ дляТримаю свічку
Зара
Неробименінерви• 16 августа 2025
8 клас зазвичай дівчатка вже самі обирають одяг. Моя тільки в 6 йде, замість блузки звичайна біла сорочка
Неробименінерви• 16 августа 2025
Ответ дляиз_под_тишка
Кто то их носит?
А ви думали вся країна лише в спортивних костюмах до школи ходить?