У мене є фен філіпс, який я купила ще в 2005 році на базарі і він до сих пір працює
Ответ дляok1904
Пралку АЕG мною куплена в 2005, один ремонт, перепрограмування. А купили 2020 цієї ж ТМ, от складний ремонт, по не зрозумілий причині...при тому майстер каже , що таке буває, а воно є. Третій тиждень в ремонті
Вместе с холодильником была куплена стиралка Вирпул и кажется микроволновка, первые кредиты на технику появились. Живой только холодильник. Первая Вирпул стиралка работала 11 лет, вторая 7.