Амелі на мілені• сегодня в 16:49
Я три роки збирала кошти, щоб поїхати з дітьми на море, але чоловік
вирішив, що ці кошти мають піти йому оплату лікування зубів !
І все б нічого (звісно, одна родина і маємо підтримувати одне одного), проте є АЛЕ: ми заробляємо однаково, я весь цей час економила на собі, нікуди не ходила і не їздила (буквально робота-дім-раз на тиждень парк), відкладала кожну вільну копійку. Чоловік про це прекрасно знав і перший час навіть підтримував, казав, що допоможе і дещо докладе зі своєї зарплатні, коли вирішимо поїхати.
І ось настало те літо, коли я можу взяти відпустку, у дітей канікули і потрібна сума нарешті зібрана.
Чоловік почав обурюватись, що я думаю лише про СЕБЕ, і замість моря маю віддати йому кошти, адже в нього багато проблем з зубами, треба лікувати і встановлювати імпланти. Він елементарно ніколи не дотримується правил гігієни: чистить зуби раз на день, буває що навіть раз на декілька днів. І дивується, чому у нього пів щелепи з проблемами!
До цього сім років тому він вирішив купити авто (хоча потреби гострої в ньому не було), взяв усі кошти, які були відкладені і поставив перед фактом, що він пізніше заробить і докладе назад (це теж були кошти на море). Звісно, нічого він назад не поклав.
Ок, авто це покупка для родини. Я змирилась, що тих грошей не побачу.
Але зараз ! Чому ми з дітьми маємо жертвувати своїм відпочинком, якщо я обмежувала себе, аби відкласти кошти. Для мене це досить велика сума. Діти ростуть, лише школа/дім/інколи дача.
Розсудіть, хто правий, хто ні. І як мені діяти? Як розмовляти з чоловіком?
Зробіть вибір:
вже голосів:
Я права
Чоловік правий
Результат
Украиночка• 1 час назад
Ответ дляАмелі на мілені
Це не я писала !
У нас бюджет до 2500
А яка країна?
Украиночка• 1 час назад
Ответ дляАмелі на мілені
Я себе можу обмежувати в одязі, взутті. А він захотів, наприклад, кросівки за 150 євро. В той час як я почекаю розпродаж та куплю собі за 30-50
Ви закордоном живете?
ПешитеБесАшипок• 1 час назад
Ответ дляАмелі на мілені
Ок а з собою взяти треба гроші? Чи на усі купити тур?
Купити тур можна за 2000 доларів, а з собою на які витрати?
Дуб береза• 56 минут назад
Тобто він свої гроші тринькав, а ви економили і маєте віддати йому. Ну таке. Він же знав, що з зубами проблеми.
Для мене зуби- це головне, але проголосувала, що ви праві, бо він мав не про авто думати, а також збирати на вирішення цієї проблеми, як і ви збирали на відпочинок.
Якщо ви віддасте йому гроші і почнете наново збирати, то коли буде потрібна сума, він також знайте куди її приткнути у власних інтересах
Фокус-Покус• 33 минуты назад
Ответ дляРо30BbIu_CJIoHuK
Чесно, я не бачу сенсу в відпочинку на морі, коли на цей відпочинок треба збирати кілька років, при цьому ще маючи пробоеми зі здоров´ям у члена сім´ї
ну який тут відпочинок
Даже до конца тему почитаю. Интересно, сколько вас, из клуба «святая мотня», отпишется?
Маурита• 25 минут назад
Ответ дляАмелі на мілені
Сума для нашої родини суттєва. Я хочу повезти дітей в готель олл інклюзив, щоб не думати про те, куди піти поїсти і не стояти біля плити. Щоб були нормальні умови, розваги для дітей. А це в сезон вартує не малих коштів.
Автор, обіймаю Вас
Везіть дітей на море і самі Ви також заслужили аби туди поїхати
Дуб береза• 22 минуты назад
Ответ дляРо30BbIu_CJIoHuK
ну який тут відпочинок
Так той член сімʼї купував собі фігню всіляку. Від кросівок до спортивного приладдя, а автор економила на всьому. Що йому заважало також збирати? Він чекав, поки автор назбирає і відразу розпочав свої маніпуляції. Якби автор також купувала собі дороге взуття, косметику, то цієї суми також би не було. За що б він тоді зуби лікував?
Ламборджини• 13 минут назад
Ответ дляЛетала_НаМетле
а дети получают здоровье только на море и олинклюзиве??
Не тільки, а в тому числі
Я тертий жук• 8 минут назад
Ответ дляРо30BbIu_CJIoHuK
ну який тут відпочинок
Я теж. Не таке там те море, щоб аж три роки на нього збирати - недоїдати і економити на всьому. А потім за тиждень спустить. Тим більше, наскільки я розумію, мова про море типу в Одеській області
Червона калина• 4 минуты назад
Ответ дляРо30BbIu_CJIoHuK
Для мене очевидно. Приорітети. Перше - здоров´я членів сім´ї. Все інше має нижчий пріоритет.
А чому для чоловіка його зуби довгий час не були пріоритетом?
Червона калина• 1 минуту назад
Ответ дляРо30BbIu_CJIoHuK
Ні, ми витрачаємо не 3 копійки, коли їздимо з дитиної в поїздки. Але ми не збираємо на ці поїздки по три роки. Якби треба було збирати роками, то не їздили б
ось і все.
То й не їздить. Кому яка різниця? Автор хоче поїхати - і поїде. Кожному своє