Забрызжу ядом• 16 августа в 17:26
Є хто живе як біженець в Хорватії?
Підкажіть як проходить оформлення? Куди з України їхати ? Читала що пункт є в Госпіч. Буду їхати автобусом в Макарск. Як потім добратися до Госпіч ? Куди селять ? Дякую за відповідь . Буду їхати одна
Забрызжу ядом
• 16 августа в 17:37
Ответ дляНіколи не збрешу
Для начала посмотрите тут
Дякую. Читала. Хотіла поспілкуватись з людьми які проживають в цій країні
Пирожкиня• 16 августа в 17:40
Ответ дляЗабрызжу ядом
Вряд ли они здесь сидят. Пашут целыми днями за еду.
Малая Налегке• 16 августа в 17:55
Ответ дляПирожкиня
А в Украине за что пашем?
Пушап Мі мі• 16 августа в 17:57
Умови залежать від того, звідки біжати збираєтесь
Який ви біженець, якщо ви планово хочете виїхати, ще й в конкретну країну
Катастрофа• 16 августа в 18:03
А звідки ви будете їхати у Макарську, щоб потім до Госпіча добиратися?
По темі - так, спочатку треба у Госпіч. Селять у будинок типу гуртожитку.
spart-5037• 16 августа в 18:07
Живут знакомые. Где то в селе, проживание и 3-разовое питание бесплатно. Они сразу были в Хорватии, потом переехали в Ирландию, 2 года жили в Ирландии и вот в мае поехали обратно в Хорватию.
Она не работает, он на стройке за кеш. Ребёнок у них ещё школьник.
Забрызжу ядом
• 16 августа в 18:09
Ответ дляspart-5037
Дякую за відповідь
Забрызжу ядом
• 16 августа в 18:10
Ответ дляКатастрофа
Їдуть мої знайомі на відпочинок зі Львова. Я хочу з ними. Є місце. Але вони на 10 днів в я хочу залишитись . Вони їдуть в Макарск. Там у них готель заброньовано
Просто красавица• 16 августа в 18:19
Ответ дляЗабрызжу ядом
Які плани ? Що ви там робити буде? Хорватія не найкраща країна
Сиджу тихенько• 16 августа в 18:27
Ответ дляПросто красавица
Тоже интересно
Беженство в 22-ом и сейчас - это две большие разницы.
Автор, в почему именно Хорватия? Что вы знаете про условия для беженцев там? Пособия? Язык? Работа? Перспективы? Вы на постоянно выезжаете или так, проветриться?
Забрызжу ядом
• 16 августа в 18:50
Ответ дляСиджу тихенько
Тоже интересно
Перспектив никаких. Я на зиму хотела
Сиджу тихенько• 16 августа в 19:09
Ответ дляЗабрызжу ядом
Перспектив никаких. Я на зиму хотела
#рукалицо
Едьте в Германию и не изобретайте велосипед
Ещё и денег привезете
Катастрофа• 16 августа в 19:48
Ответ дляЗабрызжу ядом
Так якщо ви будете їхати зі Львова, Госпіч по дорозі. Вам нема сенсу їхати у Макарську, а потім чорт зна скільки повертатися. Нехай знайомі вас завезуть.
Забрызжу ядом
• 16 августа в 19:58
Ответ дляПушап Мі мі
А чого вам у Львові не сидиться, чи ви за пригодами?
Друзі зі Львова
Забрызжу ядом
• 16 августа в 19:58
Ответ дляКатастрофа
О дякую. Вони як і я не знають )