кураГАЛЯ• 16 августа в 19:54

Возможно ли выучить/подтянуть английский смотря фильмы/сериалы на английском?

Губи до вух• 16 августа в 19:56
Так само як і підтягнути вміння у ліжку, дивлячись кіно для дорослих))) На англійській теж є, якщо шо))
Лгин• 16 августа в 20:03
Невозможно.
Этим нужно заниматься, садиться и разбираться, учить, делать упражнения, переводить фразы и так далее, плюс устную часть развивать.

А просто смотреть фильмы - вам почти ничего не даст, если вы не будете разбирать, что там в том фильме говорят.
автор кураГАЛЯ • 16 августа в 20:04
Ответ дляЛгин
Невозможно.

Ну а если параллельно учить
Басноплетка• 16 августа в 20:10
Ответ длякураГАЛЯ
Ну а если параллельно учить
Тогда да, будете слышать произношение, однозначно в плюс
Лгин• 16 августа в 20:13
Ответ длякураГАЛЯ
Ну а если параллельно учить
Паралельно - да.
Но просто фильмы ничем не помогут.
Поддакиваю иногДА• 16 августа в 20:24
Ответ дляЛгин
Паралельно - да.
Но просто фильмы ничем не помогут.
Присоединяюсь к написанному.
Забула що?• 16 августа в 20:31
В мене три іноземні мови.
Ні.
Вчити треба по-іншому.
Фільми - це просто додатковий інструмент, але ефективність його низька.
Поки ви самі не скажете і не напишете слово разів 5-10, то використовувати його не станете.
Наш мозок працює лише так
Ліплю вареники• 16 августа в 20:33
Це буде хорошим додатком до вивчення мови. Років 5 тому ми з чоловіком відпочивали в Черногоріі, орендували апартаменти в ЖК в Будві. І там на рецепції познайомилися з хлопцем, який почув, як ми з кимось розмовляли. Він знав, що ми з Києва і дуже здивувався, що у нас рівень як йому здалося нейтів спікерів. То він дуже розпитував, де ми вчилися і як ми вивчили мову.
В свою чергу він сказав, що дивиться серіали на робочому місці і паралельно в групі вчить мову.
Тому моя відповідь - вивчити - ні, але підтягнути - так
ЧупакабраЗеБест• 16 августа в 21:01
Ответ длякураГАЛЯ
Ну а если параллельно учить
никого не слушайте. есть такая методика. очень хорошая, єто и есть СРЕДА.
Я вот ин яз по песням учу, мне подходит.
БезникаЯ• 16 августа в 21:24
Ответ дляЗабула що?
В мене три іноземні мови.
Ні.
Вчити треба по-іншому.
Наш мозок працює лише так
Як ви вивчили 3 мови?Які лайфхами маєте.Вчу англійську з нуля,а воно ніяк.Буду дуже вдячна
IQ 80• 16 августа в 21:33
Можна. В мене син розмовляє англійською без акценту абсолютно. Навчився по відео на ютубі. Не було цілі вчити, просто йому цікаво було. Зараз дивиться документальні, серіали в оригіналі, спілкується в чаті з носіями, програмує по троху. Вимова краща ніж в чоловіка, який вчив англійський з репетитором і працює з носіями мови.
А коли я його спеціально записувала до репетиторів, нічого малому не подобалось.
Забула що?• 16 августа в 22:34
Ответ дляБезникаЯ
Ніяких особливо.
Природний хист і дуже багато самостійного навчання.
Мені скоро здавати с1 міжнародний іспит з третьої мови.
Це означає, що наступні 4- 5 місяців я буду майже щодня займатися мовою по 3-4 години після роботи.
По- іншому такий рівень просто не витягнути.
Баба на горошині• 16 августа в 22:35
До базово-початкового рівня можна вивчити, але знання будуть хаотичні. Якщо паралельно вчити і дивитися в оригіналі — чудово
Злюка-закусюка• 17 августа в 09:35
Вивчити не можна. Але я маючи знання зі школи і вузу,слухаю спотіфай зі словами плюс серіали дивлюся англійською з субтитрами. Мені так подобається. Потрапивши за кордон виявилося,що розумію 80 відсотків побутової мови. Так,говорити я не можу,лише найпростіші фрази