Научительница• 16 августа в 22:37

Доброго вечора. Болять нирки

В кого є каміння в нирках та солі? якщо п’ю мало води в день потім так хапають болі,так само коли поїм солодке багато або солоне
Чим лікували,чи постійні таблетки треба якісь для підтримки?
Г@Л@В@ломка• 16 августа в 22:41
До уролога. Мені прописували ліки.
автор Научительница • 16 августа в 22:47
Ответ дляГ@Л@В@ломка
До уролога. Мені прописували ліки.
А які ліки прописували,хоч допомогли,багато вже грошей витрачено за рік,каміння то менші то більші і так по кругу,майже рік приймала нурофен чуть не кожного дня ніякі ліки не допомагали..Всі в один голос-багато пити водиии і все,ну і менше солоного і кислих продуктів.Я реально рік газовані напої не пила ні спиртне старалась тримати дієтичне харчування, але забила,бо ніяких змін що з харчуванням норм що без,все на одно
Надежда-8877• 16 августа в 22:53
Лікар має направити на узд і вже знаючи розмір каміння буде приймати рішення. Бо якщо розмір каміння перевищую діаметр сечовивідниих шляхів, він там застрягне та буде дуже боляче. Нурофн не лікує, просто знімає біль.
автор Научительница • 16 августа в 22:57
Ответ дляНадежда-8877
За рік тих узд було дуже багато,прописували нокамен,та нітроксолін різні травки мурашки типу сечогінні але толку ніякого,каміння то більші то менші і нирки продовжують боліти
Нурофен пила як обезбол бо лікування не допомагало
Царевна_несушка• 16 августа в 23:00
Ответ дляНаучительница
У нефролога консультировались?
автор Научительница • 16 августа в 23:04
Ответ дляЦаревна_несушка
У нефролога консультировались?
Ні лише уролог
автор Научительница • 16 августа в 23:06
Камені оксалатні
Гола з конопель• 16 августа в 23:13
А тут без вариантов. Только питьевой режим и спецдиета. По-другому будете мучиться. Я диклофенак колю или пью таблетки.
автор Научительница • 16 августа в 23:17
Ответ дляГола з конопель
У вас також такі?І ніяких інших варіантів?
Бабця в мештах• 16 августа в 23:23
Послушаю тему. У мужа камни, но хз какие.
ГейТуда• 16 августа в 23:44
Ответ дляНаучительница
Нурофен каждый день точно не надо. Моей маме приписывали дней на 7. Потом канефрон.
Г@Л@В@ломка• 17 августа в 00:02
Ответ дляНаучительница
Ви дивна. В мене проблеми з нирками були 30 років назад ще в дитинстві через те,що я пила воду з крана, а там багато кальку , а мої нирки з ним не справлялись і були болі.
Так я більше ніколи в житті не п´ю воду з під крану,навіть коли мене переконують,що вона там ідеально чиста. Газовану ,в особливо солодку ,колу п´ю дуже рідко.
У подруги з дитинства проблеми з нирками, вона ніколи не пила алкоголь.
Ну і лікаря поміняйте.
автор Научительница • 17 августа в 01:20
Ответ дляГ@Л@В@ломка
Ну і лікаря поміняйте.
Так при чому тут я дивна??І воду з крану я також не пю,питання в іншому!!!Так і дієту я також тримала а толку ніякого
Гола з конопель• 17 августа в 23:25
Ответ дляНаучительница
Да, оксалаты. У меня, когда шел камень 0.9 мм я думала умру, но вышел. На питании все более не менее, купила осмос. Нефролог еще прописывала гранулки в рецептурной аптеке, но состав и название не подскажу.