пу_пугренчик• 16 августа 2025

У вас є «не видалене» коріння зуба? Як в народі кажуть пеньки

Чи є у вас таке, що зуб давно зруйнувався і залишився тільки пеньок в самій ясні? І ви не видалили його? Чи відразу все видаляєте і імплант, чи просто нічого?
АнтиТанкист• 16 августа 2025
Немає такого. Є два імпланти. Поставила відразу, з « пеньками» не ходила.
Манька вертихвостка• 16 августа 2025
Як можна себе так запустити, щоб пеньки оставалися. Це отравлює весь Ваш організм. Жах.
Цукрові вишні• 16 августа 2025
Ответ дляМанька вертихвостка
Денег нет.
автор пу_пугренчик • 16 августа 2025
Ответ дляМанька вертихвостка
Чим саме? Тим що кілька імплантів треба?
Ви ж не знаєте, яка причина тому і вже судите
графиняВишенка• 16 августа 2025
20 лет пенькам, стоматолог на неделе настоятельно просила удалить.
Пролечу основные и удалю
автор пу_пугренчик • 16 августа 2025
Ответ дляграфиняВишенка
Пролечу основные и удалю
А у вас один/два зуба? Не было на них коронок?
ОчЕнЬ ЧуЖаЯ• 16 августа 2025
Я ходила так роки...видалила, бо розумію що це гниль у роті і запах ...був від цього пінька свищ, який наривав і притискаючи прискала в різнібоки...нашо воно надо! Зараз все норм
графиняВишенка• 16 августа 2025
Ответ дляпу_пугренчик
Один. Нет, не было, я даже не знаю чего он откололся от корней, мне тогда 19 было
автор пу_пугренчик • 16 августа 2025
Ответ дляОчЕнЬ ЧуЖаЯ
Просто меня пугают тем, что лицо сильно исказится и нужно сразу ставить имплант во время удаления
Манька вертихвостка• 16 августа 2025
Ответ дляпу_пугренчик
То треба негайно видалити той непотріб, тому що це дуже небезпечно для всього організму людини.
ОчЕнЬ ЧуЖаЯ• 16 августа 2025
Ответ дляпу_пугренчик
Мене поки впізнають ...це вішають лапшу, що ви як маленька? Гроші викачатииякось треба! У мене немає 5 зубів 3 мудрості і 2 жувалиних...ставитииімпланти непланую
Дрібка щастя• 16 августа 2025
Ответ дляпу_пугренчик
Он гнилой же чаще всего.
Зараз на дієті• 16 августа 2025
Стараюсь сразу зубы лечить, не запускать
Кузякин• 16 августа 2025
Ответ дляМанька вертихвостка
Что небезпеченого?
Кузякин• 16 августа 2025
Дедушка ходил с парой пеньков лет 20. Они ему не мешали, проблем не доставляли. Запаха не было.
Боялся стоматологов, поэтому не удалял.
Кондуктор трамвая• 16 августа 2025
Ответ дляМанька вертихвостка
Ничего не оиравляет, у меня несколько таких много лет.
Кондуктор трамвая• 16 августа 2025
Ответ дляпу_пугренчик
Тоже такое слышала и что лицо может поплыть
Ищу Аленя• 16 августа 2025
У мене на пеньки нарощені зуби і коронки.
Від зубів залишилися лише корені, на жаль, бо страждаю дисплазією
автор пу_пугренчик • 16 августа 2025
Ответ дляИщу Аленя
Наверное нарастить уже нельзя когда корню уже пару лет
младокошкина• 16 августа 2025
Так
младокошкина• 16 августа 2025
Ответ дляМанька вертихвостка
Дать номер карти
Звожу з розуму• 16 августа 2025
А вот интересно, пока есть корни зуба, то кость в этом месте есть, а если удалить и ничего не ставить, то кость уйдет. Например, зуб мудрости, вместо него же ничего не ставят
Lacrimo• 16 августа 2025
Один такий є, не пенток, наростили. Але стоматолог рекомендувала пролікувати канали. Казала, що велика вірогідність, що корінь уже перегнив давно. Бо вона стару погано поставлену пломбу зносила і нарощувала новий зуб . Але він мене ніколи не турбує, пропила антибіотики коли вона розрила стару пломбу і через пару днів запломбувала , наростила як новий . Запазу , проблем чи скритих інфекцій нема. Знаю бо робила уже неоднократно аналізи. Далі не псується, сусідні не псуються. Так, що думаю може бути і так, якщо залишки стабільні.
Потринділиця• 17 августа 2025
Ответ дляЗвожу з розуму
не всегда. мне врач смотрел удален больше 20 лет назад, сказал кости достаточно и можно ставить имплант не подсыпая кость