ШобВам_КакНам• 17 августа 2025
Де краще замовити люксову косметику?
Брокард чи Мейк ап
Пугачиха• 17 августа 2025
В брокарде больше пробников при заказе ложат. А так, думаю без разницы
ШобВам_КакНам
• 17 августа 2025
Ответ дляПугачиха
Мені на мейк апі взагалі рідко що кладуть, при тому що завмовлення були не на маленькі суми, а в брокарді завжди що б не замовила
Пугачиха• 17 августа 2025
Ответ дляШобВам_КакНам
И у меня так. Последний раз брокард 3 пробника духов положили за заказ 1 духов не особо дорогих. На мейк апе почти всегда ничего
ШобВам_КакНам
• 17 августа 2025
Ответ дляДжага-джага
Если цена одна то брокард,пробники
Так ціна однакова