Совбез• 17 августа 2025

Подготовка к осмотру у проктолога

Подскажите пожалуйста, нужно ли делать клизму перед осмотром? Я вообще никогда в жизни не делала клизму. Первый раз буду на осмотре, очень переживаю (
Как вообще происходит осмотр? Это больно?
Непогодка• 17 августа 2025
Анальный пробовали? тоже самое
Педиатор_я• 17 августа 2025
Ответ дляНепогодка
Анальный пробовали? тоже самое
Не гоните
Аніл• 17 августа 2025
Ну,анаььный можно и без клизмы) У Вас,что спонтанно небыло? Где застало,там и дала
Майданщица• 17 августа 2025
микроклизму нужно делать - в аптеке купите
автор Совбез • 17 августа 2025
Ответ дляМайданщица
Спасибо. После нее часто в туалет бегаешь? Я просто никогда не сталкивалась с таким ( записалась к врачу после работы, а теперь переживаю, так как клизму нужно будет делать на работе
Майданщица• 17 августа 2025
Ответ дляСовбез
все норм будет
Меломанка Маланка• 17 августа 2025
Ответ дляСовбез
Є на роботі гігієнічний душ?
За ким я буду?• 17 августа 2025
Я підписана на лікаря-проктолога. Вона каже, що ніякої підготовки не потрібно. Якщо треба буде, вони самі зроблять клізму. А ви своєю підготовкою можете змазати загальну картину.
За ким я буду?• 17 августа 2025
Ответ дляМайданщица
Неправда.
Щось не спиться• 17 августа 2025
Ответ дляСовбез
Учтите, что вам после этой клизмы желательно подмыться. Если такой возможности нет, тогда лучше не делайте.
Майданщица• 17 августа 2025
Ответ дляЗа ким я буду?
вот именно смазать...никто не будет ковырять в попке полной г..на- смысли этого похода? - проктолог не психолог - просто поговорить не выйдет
За ким я буду?• 17 августа 2025
І взагалі, це неболяче. Може бути трохи неприємно, якщо потрібно буде ввести інструмент для огляду. Але його діаметр, як середньостатистична какуля. Тобто ви цілком таку процедуру витримуєте щодня.
Нічний дожор• 17 августа 2025
Автор, вы записаны к частному врачу?
Обычно при записи говорят, как надо подготовиться. Это микроклизма
Щось не спиться• 17 августа 2025
Ответ дляЗа ким я буду?
Неправда.
Это правда. Обычно клизма необходима. Просто в некоторых клиниках делают ее самостоятельно.
За ким я буду?• 17 августа 2025
Ответ дляМайданщица
Для лікаря є сенс у всьому.
Майданщица• 17 августа 2025
Ответ дляСовбез
подмыться нужно потом будет
Dolce.Vita• 17 августа 2025
А вам рекомендации врач не дал?
автор Совбез • 17 августа 2025
Ответ дляМеломанка Маланка
Є на роботі гігієнічний душ?
Нету
Dolce.Vita• 17 августа 2025
Ответ дляСовбез
А где вы работаете? Мало представляю чтобы где-то на офисе делать клизму.
Шлях до зірок• 17 августа 2025
О, дрочелло випустили з палати.
Банка з медом• 17 августа 2025
Мікро клізму , якщо не вдасться сходити в туалет звечора перед прийомом . Мені вдалось самій сходити , тому ніякої клізми не робила . Все було ок , лікар хороший був .
Марічка• 17 августа 2025
Ответ дляНепогодка
Анальный пробовали? тоже самое
Головою думати не пробували ?
Марічка• 17 августа 2025
Якщо приватна, то на місці зроблять мікроклізму і включать в чек.
УжеВотДа• 17 августа 2025
Якщо можете то краще зробити, що б лікар г не місив.
Якщо є хвороби що перешкоджають, то можна не робити
автор Совбез • 17 августа 2025
Ответ дляУжеВотДа
Если поход в туалет был по большому самовольно, то клизму тоже нужно делать? Или в таком случае не нужно?
автор Совбез • 17 августа 2025
Ответ дляМарічка
Не делают, уже уточнила нужно самому делать. Если поход в туалет был по желанию, то нужно делать клизму?
Мавка• 17 августа 2025
Ответ дляСовбез
Нету
Я ходила до приватної клініки. То там одразу при записі говорять щоб за 1.5-2 години до огляду зробили клізму. І на сайті це також пишуть. Якщо є біль і кров то не робити. Якщо ви також до приватної йдете то зателефонуйте і запитайте.

Я використовувала клізму Енема-Селла. Це один із варіантів вказаних на сайті клініки.

Перший раз я була записана на 10 годину. З 7 до 9 три рази сходила до туалету. І коли я зробила клізму то з 9 до 10 було всього 2 походи до туалету. І то рідким залишковим, так сказати дочистилася клізмою.

А іншого разу запис був на 17.00 І хоча за день я сходила по великим справам двічі, але після клізми гоняло до туалету 5 разів і не водою.

Тому ефект від клізми може бути різним.
Я б на роботі не наважилася робити.

До речі в тій клініці де я була в туалеті є біде і паперові рушники, тому проблем з гігієною не було.

Огляд на кріслі по типу гінекологічного. Або на звичайній кушетці - лягаєте на бік і коліна підтягуєте до грудей. Пальцевий огляд з використанням гелю, він і знеболює, і як змазка.

Огляд за допомогою інструментів - аноскопія чи ректоскопія - то вже якщо треба оглянути глибше. І здається для цих процедур якраз треба чистка клізмою.
автор Совбез • 17 августа 2025
Ответ дляМавка

Тому ефект від клізми може бути різним.
Я б на роботі не наважилася робити.

Благодарю вас добрый человечек за такой раскрытый ответ. То есть если я схожу в туалет к примеру в 7, а на 10:30 я записана к врачу, то клизма все равно нужна?
Мавка• 17 августа 2025
Ответ дляСовбез
Я робила. Бо процес в кишках не зупиняється. До 10.30 до прямої кишки надійде нова порція калу.
Мавка• 17 августа 2025
Ответ дляСовбез
Вам порадили в клініці яку клізму використовувати?