Ластовиння• 10 августа в 21:27
Порадьте якийсь готель під Києвом з басейном для відпочинку
На пару днів поїхати з дітьми
Та_все_ок_будет• 10 августа в 21:31
Ответ дляЛастовиння
І не за всі гроші світу, не по 3000 за добу
А за сколько?
Ластовиння
• 10 августа в 21:36
Ответ дляТа_все_ок_будет
А за сколько?
Ну, наприклад Княжий двір коштує 900 грн стандарт номер
Царевна_несушка• 10 августа в 21:39
Ответ дляЛастовиння
3000 за добу - то ще дешево)))
Царевна_несушка• 10 августа в 21:43
Ответ дляЛастовиння
Це коли стільки коштував? Останні ціни на сайті за стандарт 1500/2000 (готель/зруб)
І це за двох
БЦАшка• 10 августа в 21:52
Ответ дляЛастовиння
Так за 3000 ещё попробуй найди. Это очень бюджетно. Мы ездим чуть дальше, Черкаская область ривер вуд. Могу посоветовать, там шикарно всё, ценник от 8 тыс. за сутки . За три мне кажется нет таких цен.
Ластовиння
• 10 августа в 21:59
Ответ дляБЦАшка
Не видумуйте, я вже знайшла с.Царівка, номер люкс двокімнатний на 4 особи 2100 грн (ми їдемо з подружкою і дітьми), то виходить з нас 1100 всього за добу
Мост_Устал• 10 августа в 22:03
Ответ дляЛастовиння
Так там додаткова плата за басейн
Закусенец• 10 августа в 22:13
Ответ дляЛастовиння
Та ви що? То сторож відкриє чи хто
Суцільна зрада• 10 августа в 22:44
Ответ дляЛастовиння
Ха! Нещодавно реклама попадалися, трохи краще намета ( деревяний каркас, обтягнуто брезентом) в лісі +річка чи то озеро і ціна 4000. Туалет+умивальник окремо стоячий, не в цьому ,,будиночку,,