Доброго ранку! Потрібна допомога🤗
Можливо, хтось планує сдавати однокімнатну квартиру в районі метро Мінська, Героїв Дніпра, охайну та сучасну, шукаю для доньки🙂
Завчасно дякую, тихого дня!☀️
Ответ длявре_Динка
Чим сама безпечна гілка? Тим що вся під землею? Так всесь правий берег метро під землею
Студенту треба не до майдана, а до навчального заклада
Тем что она работает во время тревог , и останавливалась пару раз за войну. На Оболони 9 вузов , так что вопрос логичный автора