Соображалочка• Изменено 18 августа 2025

Ортодонт дитячий Київ Правий берег

Привіт! Хто мав доствід?
Доньці 11 років останні зубки ростуть криво. Ікла... Потрібно розширювати щелепу. Шукаю ортодонта який на ділі ефективно працює з пластинами
Дякую
ФФФФристайла• 18 августа 2025
Мабуть всі випадки різні, наш шлях почався в 7 років і закінчився в 16 , розширяли , капу носила , видаляли вісімки, потім брекети .
Лікаря , що працює тільки з капами не підскажу, ми в Чаркіноі Наталії виправляли щелепу, зараз на Палаці Україна працює
Ol-a• 18 августа 2025
Мы тоже в 11 лет кинулись. Поздновато, с учётом того, что уже постоянные зубы.
По ортодонтам: остановились на Бойко, её план лечения понравился больше. Можете попробовать ещё к Котлярчик, она работает с более новыми технологиями, типа аппарата Marpe, Xyrax.
Мир Мир Мир!• 18 августа 2025
Бойко, Захаренко, Мисюра в Добробуті.
PORKA• 18 августа 2025
Олег Осипов,
Измайлов Дент
Щедрик ведрик• 18 августа 2025
https://boichuk-clinic-kyiv.sitepulse.com.ua/

Тут без брекетів, але я б спитала все таки. У мене теж були ікла зверху, в 12 поставили брекети і все було криво. Потім в 18 вирізали всі 4 зуби мудрості і поставили брекети. І вже ніче ок, вдруге мене лікували 3 лікаря і тільки Білик Анна Петрівна все зробила добре. Якщо потібний і її контакт, то напишіть мені @Oui28