Шиворот Навыворот• 19 августа в 03:36
Ну це вау!
Спішу - перекидаюсь• 19 августа в 10:28
Ответ дляБратья Капли
Девушка красивая но с лишним весом. Тип фигуры здоровее, чем когда висцеральный жир накапливается.
Где там красивая господи 🤦♀️🤦♀️🤦♀️
Шиворот Навыворот
• 19 августа в 10:55
Ответ дляСпішу - перекидаюсь
Где там красивая господи 🤦♀️🤦♀️🤦♀️
Красива фігура, я маю на увазі, але кожен побочив своє, хтось лице, хтось брудний пуп.
Нічний дожор• 19 августа в 11:08
цікаво, який там вигляд ззаду)
думаю, чоловікам загалом подобаються такі дупи.
а загалом з таким типом фігури треба обов´язково талію підкреслювати.
нєнуашо, надів піджак з гігантськими плечами, мотузкою підперезав, як зараз модно - і на тобі, пісочний годинник у всій красі))))
Рассказница• 19 августа в 12:38
Ответ дляШиворот Навыворот
Чому, пісочний годинник і груша, це ж гарні фігури, жіночні форми?!
Ну вот так, комментарии же вы читали, весьма ожидаемо, других просто не могло быть. Груш здесь обсирают больше всех.
Томатико• 19 августа в 14:48
Ответ дляMs. Dolly
Вау буде тривати не довго. Тому що це потенційно дуже товста тьотка після пологів.
Почему? У нее же живота почти нет.
Томатико• 19 августа в 14:50
Ответ дляСпішу - перекидаюсь
На динозавра похожа фигурой . Кроме того там до кучи фильтров
То есть,она не такая красивая?
Спішу - перекидаюсь• 19 августа в 18:40
Ответ дляТоматико
То есть,она не такая красивая?
В смысле красивая ? Она страшная и фигура страшная