Слоник-тоник• 19 августа в 15:37

16 років ставати на облік чи ні

В принципі суть питання написано, трохи подробиць: хлопець 16 років (17 в наступному році) хоче їхати закордон, але до 18річчя приїжджати в Україну на канікули. Ставати на військовій облік чи ні, якщо не стане, які будуть наслідки. Дякую всім за поради та за особистий досвід.
Да Щас же• 19 августа в 15:38
Никаких не будет
Выпускают до 18 ничего не проверяют
СкиниУскачи!• 19 августа в 15:40
Моему 17, на учете стоит, но их еще со школы списки передавали. Несколько раз приезжал в Украину, все ок.
Редисочка• 19 августа в 15:43
Ваш в школу не ходить?
Скоро_вчера• 19 августа в 15:44
Спасите ребёнка и забудьте об обликах
Міряно-переміряно• 19 августа в 15:46
Ставати, звісно. З обліком за кордоном ніхто його шукати не буде, а без обліку багато чого неможливо зробити в Україні.
Міряно-переміряно• 19 августа в 15:47
Ответ дляРедисочка
Ваш в школу не ходить?
Школа не обов´язково цим займається. Хто хоче ставати на облік зі школою - будь ласка. Не хочеш - не стаєш.
Редисочка• 19 августа в 15:50
Ответ дляМіряно-переміряно
Так списки подаються, а потім класні керівники перевіряють, чи всі стали.
Реанимация• 19 августа в 15:55
Становитесь на учет и не создавайте себе сложности. Лучше иметь бумажку чем не иметь. Никто за границей вылавливать парня не будет.
Міряно-переміряно• 19 августа в 15:56
Ответ дляРедисочка
Ці подані списки, щоб просто розподілити дітей на різні дні, щоб не було колапсу в тцк, а не для контролю. Я дотична до вступу в зво, у деякої категорії вступників проблеми, бо в школі вони в тцк сходили, їм сказали, що у них якась там нестандартна ситуація, донесіть таку і сяку довідку, вони забули, не дійшли, наплювали, ніхто їм не нагадував, тут вони поступили в універ і вуаля, вони бігають з палаючою дупою, бо у них облік не в порядку.
Редисочка• 19 августа в 15:58
Ответ дляМіряно-переміряно
Може скрізь по різному. В нашій школі контролюють, щоб всі сходили і був порядок
Міряно-переміряно• 19 августа в 15:59
Ответ дляРедисочка
Ні, то вони сходили. А от чи встали до кінця на облік - не контролюють.
Просто красавица• 19 августа в 16:08
Переляканим можна не ставати
Нервогенератор• 19 августа в 16:41
В мене син став. Живе зараз закордоном, планує на канікули приїхати на тиждень. Хочу нагадати йому, щоб взяв цей документ.
Вприницпипі на кордоні питали тільки паспорт і все
Якщо ваш син в 18 піде отримувати нову ай ді карту, в сервіс документ, то вони його автоматом поставлять закордоном
Нервогенератор• 19 августа в 16:42
Ответ дляРедисочка
В мене у сина була онлайн школа. Таке ніхто не контролював
автор Слоник-тоник • 19 августа в 17:42
Ответ дляРедисочка
Ваш в школу не ходить?
В школе перевела на дистанционку.
автор Слоник-тоник • 19 августа в 17:43
Ответ дляРедисочка
А якщо навчається на сімейній формі навчання?
автор Слоник-тоник • 19 августа в 17:48
Ответ дляРедисочка
Ваш в школу не ходить?
Ходит, но я перевела на дистанционку.
Попразендовна• 19 августа в 22:12
Мой заграницей,но загран до его 18 лет, потом нужно получать новый. Без учета не выдадут как я понимаю. Тоже 16 сейчас
автор Слоник-тоник • 19 августа в 22:29
Ответ дляПопразендовна
Мы сделали второй загранпаспорт сыну, но всё равно без резерва многие консульские услуги будут не доступны, если я правильно поняла.