Планшетница• 19 августа в 17:35

Прип´ять!

Дуже б хотілося відвідати таке місто як Прип´ять.Можливо хто знає чи є екскурсії туди? Яка вартість і які ваші враження.
Дякую
Майская киска• 19 августа в 18:02
Ответ дляПланшетница
От бачите...а з мене ржуть.
Я думаю то лише суто моя справа їхати чи не їхати...
Раньше были экскурсии с сайта припять.ком. Не брали детей возрастом до 18 лет - вот это помню.
Как сейчас - хз.
Да, повышенный уровень там не везде. И где он опасный, туда подойти и не дадут.
Нафаня Маня• 19 августа в 18:09
Ответ дляLove_Love_Love_
А в Чорнобилі є квартири? Очевидно що це Припʼять
А чого нема? Скоріш за все є, бо там живуть люди які працюють у зоні відчуження.
Але до них в квартири навряд хтось так заходить )
То Ви праві, на відео Припʼять скоріш за все. Просто, можливо, для декого Припʼять = Чорнобиль
Спішу - перекидаюсь• 19 августа в 18:14
Ответ дляПланшетница
Ну я не думаю що там натільки аж смертельна доза...
Скільки Вам років?
Ви або дуже молода чи наївна...

P.s. Я у 86-му була дитиною, все пам´ятаю
Обнемашечка• 19 августа в 18:16
Ответ дляСпішу - перекидаюсь
Скільки Вам років?
Ви або дуже молода чи наївна...

Мені було 8 років, а пам´ятаю той день досі. Мене відразу вивезли із країни на кілька місяців.
Да Щас же• 19 августа в 18:19
Ответ дляElena_Kiev_Solomenskiy
сказочное место- много радиации.
почему бы туда не поехать?
особливо зараз, коли три роки назад тупа русня перекопала рудий ліс
Госпожа Белладонна• 19 августа в 18:29
Ответ дляПланшетница
Там вроде вокруг много опасных взрывоопасных предметов. Я тоже очень жалею что раньше не поехала туда на экскурсию
Спішу - перекидаюсь• 19 августа в 18:29
Ответ дляОбнемашечка
Куди - в рашу? Ну може ще в Молдову...
Куди в ті роки могли вивезти ’із країни’...
Love_Love_Love_• 19 августа в 18:37
Ответ дляНафаня Маня
На скільки я памʼятаю там є готель, гуртожитки, робочі зони, там все в житловому стані, люди живуть і працюють вахтовим методом. А те що на відео це Припʼять
Астоновитесь!• 19 августа в 18:56
Года 4 назад помоему 70 грн было, ощущение очень странное. Вроде как город на то время новый покидался, и опустение
автор Планшетница • 19 августа в 19:10
Ответ дляСпішу - перекидаюсь
Скільки Вам років?
Ви або дуже молода чи наївна...

автор Планшетница • 19 августа в 19:11
Ответ дляСпішу - перекидаюсь
Скільки Вам років?
Ви або дуже молода чи наївна...

Я памятаю ті перші дні після вибуху,дивні калюжі після дощу,таблеточки розносили...
ЛеньГуглить_правда• 19 августа в 19:38
Ответ дляПланшетница
Відкрийте сейф еко бот і побачите
В Чорнобиль возили екскурсії до повномасштабної
HupBaHa• 19 августа в 20:06
Ответ дляLove_Love_Love_
И квартиры и другие объекты есть и в Чернобыле, разумеется, в видео Вики и Стаса об этом и говорят
Love_Love_Love_• 19 августа в 20:11
Ответ дляHupBaHa
Я не знаю хто такі Віка і Стас, але саме квартир я там не памʼятаю, інші обʼєкти - так
HupBaHa• 19 августа в 20:12
Ответ дляLove_Love_Love_
Вика и Стас Полесские, муж и жена, те видео, на которые и ссылаются тут, и по факту самые известные сталкеры по Припяти и Чернобылю
Анонимушка• 19 августа в 20:51
Ответ дляЕлькиПальки
Не знаю

А это шо тогда?
Викуська до сих пор ходит?.. со Стасиком без перемен?
ЕлькиПальки• 19 августа в 20:53
Ответ дляАнонимушка
Ну, тут пишут шо это старые видео..🤷‍♀️
Смайлик• 20 августа в 00:05
зараз нема туди екскурсій. по-перше в окупацію там русня в рудому лісі окопів нарила, радіаційний фон значно підвищився, потім прильоти по саркофагу. Ну і заміновано. До того ж кордон близько. Взагалі не розумію такого туризму...це наче по кладовищу ходити, надписи на пам’ятниках розглядать. Це досить сумне і моторошне місце