Надежда наш компас• 19 августа в 22:03

Девочки на кудрявом методе.Укладка на 2-й день

Чем делаете рефреш? И делаете ли вообще его?
Поддакиваю иногДА• 19 августа в 22:13
На чем?
Ищу-брожу• 19 августа в 22:16
Злегка змочую водою і підсушую феном з дифузором у разі необхідності.
Кудлата хмаринка• 19 августа в 22:20
Не роблю, нема потреби. Сплю з ананасом, на ранок об´ємні локони. Рефреш мені дрібнить і розпушує кучері
І нік в тему)
Топтунша• 19 августа в 22:32
Так, роблю. В разі необхідності. Оскільки волосся вже просочене доглядовими засобами в процесі кучерявого методу, то просто змочую водою та жамкаю. Кучері набувають пружності та вигляд більш охайний
Повелитель бітка• 19 августа в 23:30
Ответ дляКудлата хмаринка
І нік в тему)
А для ананаса будь-яка резинка підійде? Бо читала, що краще шовкова
Кудлата хмаринка• 19 августа в 23:43
Ответ дляПовелитель бітка
Будь-яка. В мене є котонова або пружинка