Небалувана Галя• 19 августа в 22:42
Будете свої тренчі доношувати?
Восени. Чи щось свіже купувати?
Дюймовочка• 19 августа в 23:59
Ответ дляМост_Устал
Не знаю ще. Капітан Коломбо 3 рази вдітий вісить
в мене теж є Коломбо)) і Валентина Михайлівна (просто строгий такий наче бухгалтєрша 10го числа)
Настасья Пицун• 20 августа в 00:28
Ответ дляАнонім Секретар
Не купувала цього непотребу і слава богу. Дуже некорисна річ. Нічого не гріє. Коли холодно то в ньому холодно.це як вітровка. А коли тепло то він непотрібен.
Колись в 25 р купила то і не носила його, бо незрозуміло коли його носити. В жовтні в ньому холодно.у вересні на початку ще жарко. . В нас нема погоди для тренча. Тренч аетуальний в Англїї - вересень і жовтень. А у нас нема коли носити. Жара і зразу холодно стає, різко. Для 1-2 раз купувати це невигідно
Вроде бы и правы, не сильно практичная одежда, но считаю что такую вещь обязательно нужно иметь в гардеробе. Она выглядит солидно - на какую-то деловую/важную встречу, в театр, в ресторан и просто погулять по центру города красивой) есть выходы когда неуместна просто мегакомфортная дутая куртка
Теща дочки• 20 августа в 00:29
Ответ дляМстящий за Зайца
Дома, бегают
Я их всегда на фоне ваших кучек ищу, где они спрятались и если не нахожу - расстраиваюсь 😔
Мамаша в бигудях• 20 августа в 00:52
Є ось такий тренч в клітинку Sinsay вже десь роки два точно,також весною прикупила курточку такого типу від Mila Nova.Але ще б хотілось щось прикупити
Соседушка• 20 августа в 02:21
Ответ дляКукусикиииииии
Буду носить новый тренч.
Старый Зара младшей сестре подарила.
Выхватила по скидке себе новый украинского бренда, Зара по пошиву и рядом с ним не стояла.
Я была пятно посадила, застирала, разводы пошли, перестирала полностью, он сел капитально и подклад весь истрепался, нитки висят. Пыталась отпарить после стирки, очень сложно было.
А этот украинский сделан очень толково, ухаживать за ним легко будет, ткань и пошив офигенные
Старый Зара младшей сестре подарила.
Назву бренду, будь ласка, дайте
КапитанльнаЯ• 20 августа в 02:41
В мене класичний тренч, в кольорі хакі від массімо, вже 7 років, вдягаю рідко, змінювати не хочу, подобається) ще купила на весні короткий чорний 100% льон гарний
Блондинка в Шоколаде• 20 августа в 03:08
Буду, буду, буду!
Я у захваті від свого тренчу вже років так з 5 🥰
Мию чакри щоденно• 20 августа в 15:53
Для мене взагалі незрозуміла річ. Коли прохолодно то він не зігріє, коли тепло то можна накинути жакет, джинсовку, кардиган. Можливо мені просто не пасує до мого стилю в одязі.
Кукусикиииииии• 21 августа в 19:23
Ответ дляСоседушка
Назву бренду, будь ласка, дайте
СТЛ Катин
Я рожевий взяла, бо чогось яскравого забажалось