Elena_Kiev_Solomenskiy• 20 августа в 12:28

Если мы доживем до конца войны, что мы будем рассказывать след. поколениям?

Будут ли это ужасы, или юмор, или как мы научились жить в опасности, как любили. А может это раскрыло какие-то наши способности? Может мы поменяли мнение про подруг и друзей? Делаете ли вы в связи с этим заметки для ваших будущих книг или сценариев?
Argesha• 20 августа в 17:22
Ответ дляDumky
А чому зʼявилося тцк? І причинно-наслідкові дії ?
Тому що людям нафік ця країна не впала настільки, щоб ризикувати за неї своїм життям.
Тому що, як би не людоловля і закриті кордони - люди просто роз´їхалися б, хто куди, і не ’героями’ під прапорами гнили б в землі, а жили б.
Але тоді декому довелося б розпрощатися із владою і мільярдами бабла.
Тому - маємо шо маємо.
Argesha• 20 августа в 17:27
Розповіла б, що люди не мінялися.
Майже 100 років тому стелилися під Сталіна, відбираючи останній кусок хліба в дітей в українських хатах.
Потім стелилися під Гітлера, вислужуючись в своїх звірствах гірше за фашистів.
А потім створилося тцк, і нащадки вищезазначених біо-елементів вже серед білого дня полювали на людей, не соромлячись вже нічого й нікого.
Думаю, багато фільмів і серіалів знімуть про це, і онуки питатимуть нас, як, як таке могло статися, щоб люди перетворилися в недолюдей, і хто були ті, хто це всеє підтримував.....
Dumky• 20 августа в 18:03
Ответ дляArgesha
Тому - маємо шо маємо.
Не всі такі як ви. І тішить, що далеко не всі. Дякувати Богу🙏🏻
нинель 1919• 20 августа в 18:05
всем поколениям расскажу. что нужно верить теперь во все ,эх молодцы кто поверил и свалил даже за день до начала. сколько денег сэкономили,сейчас это удовольствие для оченьбогатых и то недоступно ,тису не предлагать ...
нинель 1919• 20 августа в 18:08
Ответ дляЭ-велин@
Маньяк и клоун разные понятия
с синдромом наполеона
Аюшка• 20 августа в 18:35
Ответ дляМикса6
Что нельзя выбирать клоунов в президенты. А еще недопустимо разделять людей по языковому признаку.
А если б Пороха выбрали, то б хуйло не напало?
Helenny• 20 августа в 18:50
Будемо вчити дітей, внуків та правнуків, що кацапи— наші вороги. Були, є і будуть.
Їм не можна довіряти. З ними не можна мати ніяких справ.
Dumky• 20 августа в 18:55
Ответ дляArgesha
Розповіла б, що люди не мінялися.
Робимо скрін для СБУ і людей зацікавлених
Magnifique_• 20 августа в 21:20
Нащадки тих, хто писав доноси на сусідів при Сталіні, роблять тепер скрини на Порадниці .