Просто каралева• 20 августа 2025

У кого діагноз депресія?

Опишіть, які у вас були симптоми?
Губка Боб• 20 августа 2025
Була сильна тривога,переживання,вночі не спала
П´яна вишня• 20 августа 2025
Апатия, нарушение сна, просыпалась несколько раз за ночь, ничего не хотелось, на работу не ходила год
Губка Боб• 20 августа 2025
Ответ дляП´яна вишня
Таке саме,нічого не хотілось
Личко Невеличке• 20 августа 2025
Тревога, вспыльчивость, вспышки гнева, плач долгий, ничего не приносило радости. На месте не лежала, а наоборот все время что-то делала - сказали это ажитированная депрессия.
С антидепрессантами все прошло, но тревожность немного есть, нужна психотерапия.
Добра всем!• 20 августа 2025
Приступы нехватки воздуха, потливость, слезы, которые льют самопроизвольно и не останавливаются, ужасная боль в груди, отсутствие аппетита, невозможность слушать музыку, смотреть фильмы, отсутствие любых желаний, и отсутствие чувства удовольствия от всего. Сон с просыпанием среди ночи, потеря веса. Чувство бесконечного одиночества и ощущение себя хуже чем последний из людей.
Коренная киевлянка• 20 августа 2025
Постійно пригнічений настрій, нема сил щось робити, все ’через силу’, навіть щось цікаве і веселе, дереалізація (але вона у мене регулярно з дитинства була, як в принципі і ознаки депресивного стану, тільки на АД дізналась, що люди без таких спецефектів у голові живуть). Діаноз поставили тілтки коли тривожні атаки почались
Ms. Откровенность• 20 августа 2025
Я нарешті записалась на консультацію до психіатра. За дві години знатиму свій діагноз
Снідаю авокадо• 20 августа 2025
Ответ дляMs. Откровенность
расскажите потом?
Брюлик в стразах• 20 августа 2025
Болі у всьому тілі, комок в горлі, агресія, сльозливість, нездатність відчувати радість
Ms. Откровенность• 20 августа 2025
Ответ дляСнідаю авокадо
расскажите потом?
Рекурентний депресивний розлад, поточний епізод середнього ступеня. Призначили АД.

Намагалась справитись сама більше року, не вийшло. Буду пити таблетки значить.
Вумна вутка• 20 августа 2025
Був епізод під час птср: не могла піднятись з ліжка, постійно плакала, з´явилися суїцидальні думки, зникло відчуття голоду. Коли зрозуміла, що не їм і не хочеться, рвонула до психіатра.