Рубаю олівлє• 20 августа в 20:36
Обои под мрамор с перламутром
Я вообще не могу понять что мне выбрать и где искать. Покажите пожалуйста что сейчас актуально? Не броское, в бежевых тонах или слегка голубоватые
Летюча помилка• 20 августа в 20:38
Прості, без переливу та ’мармуру’. Під фарбування ще можна. Весь інший акцент залиште для меблів та декору
Рубаю олівлє
• 20 августа в 20:39
Ответ дляЛетюча помилка
Специфіка така що треба шпалери з малюнком....
Хочу побачити приклад як у людей
Летюча помилка• 20 августа в 20:47
Ответ дляРубаю олівлє
Хочу побачити приклад як у людей
Люди таке не клеять зараз. Хіба що тиснення різне на шпалерах під фарбування.
Рубаю олівлє
• 20 августа в 20:54
Ответ дляЛетюча помилка
Я почула Вашу думку....
Питання не знімаю
Кундалина• 20 августа в 21:46
Мармур якось не бачила. Якщо хочеться перламутру то гляньте українських виробників. В них багато абстрактних візерунків типу ’венеціанка’/смужка та й з квіточок навалом (є навіть досить пристойні).
Слоник-тоник• 20 августа в 21:59
Ответ дляРубаю олівлє
Я почула Вашу думку....
Питання не знімаю
посмотрите