барабанщица• 20 августа в 20:49
Аналіз на яйца гельмінтів
Завтикала спитати у лікаря. Виписала 3 направлення паперових на аналізи. Я так розумію це 3 рази здавати треба кожен день? Ця для садочка
Птица секретарь• 20 августа в 21:19
Так я нещодавно теж три рази здавала з перервою в тиждень.
За один раз можуть не виявити.
барабанщица
• 20 августа в 21:32
Ответ дляПтица секретарь
За один раз можуть не виявити.
Всі 3 рази з інтервалом тиждень?
Птица секретарь• 20 августа в 22:10
Ответ длябарабанщица
Всі 3 рази з інтервалом тиждень?
Так, аналіз калу на яйця гельмінтів здається тричі для підвищення ймовірності виявлення паразитів. Це пов´язано з тим, що виділення яєць гельмінтів може бути не постійним і залежить від циклу їх розвитку, а також від того, на якій стадії розвитку знаходиться паразит у момент дослідження.
барабанщица
• 20 августа в 22:31
Ответ дляПтица секретарь
Дякую за розʼяснення