Блиск думки• 20 августа 2025

Непереносимість глютену

Підкажіть,будь ласка, хто зтикався з такою проблемою. Як ви харчуєтесь? Де купуєте продукти і які? Наскільки суворі обмеження? Цікавить все
АсобеннАя• 20 августа 2025
У меня по анализам все хорошо с ним, но сидела как-то почти год на палео диете, а там не только глютен убирается.
Да, чувствовала и выглядела прекрасно.
Потом вышла из палео, просто старалась ограничивать глютен, считаю клейковину не полезной для кишечника абсолютно любого человека. Нууу, заменить безглютеновой мукой не удалось, все это совсем не то же самое, потому от продуктов, предполагающих использование муки, просто отказалась.
Питалась фруктами, овощами, бобовыми, мясом, рыбой, морепродуктами, орехами и т.д. десерты делала себе типа пастилы, сухофрукты, натуральные разные конфеты, зефир, шоколад.
автор Блиск думки • 20 августа 2025
Ответ дляАсобеннАя
Да, чувствовала и выглядела прекрасно.
Дякую, а де ви купуєте беззгютенові продукти? Це всі мучні вироби,макарони треба прибрати?
АсобеннАя• 20 августа 2025
Ответ дляБлиск думки
Нигде.
Не покупала.
Все изделия, содержание пшено, рожь и ячмень.
Выпечку, хлеб не ела, иногда хлебцы и овсяноблин.
Но я в принципе не сильно люблю выпечку, хлеб и до этого покупала раз в месяц, наверное, когда брала икру и мне нужен был батон.
Пару раз мне хотелось что-то испечь и пробовал да рисовую, миндальную муку но это все абсолютно не то. Ерунда получается.
Довольствовалась десертами без муки, таких многою
автор Блиск думки • 20 августа 2025
Ответ дляАсобеннАя
Нигде.
Не покупала.
Щиро Вам дякую!!!
Барабан для дорослих• 20 августа 2025
Я покупаю кукурузный или гречневый хлеб в АТБ. Там есть какая та часть белой муки, но лучше,чем полностью белый хлеб. Но мне нужны бутерброды на перекус. А так, к балкам, тортам и пироженым я равнодушна. Кашу пшеничную ем, макароны твердых сортов. У меня нет непереносимости. Но появления аллергии ухудшаются, особенно дыхательные от белого хлеба.
КарамбОлька• 20 августа 2025
Лет 15 не ем ничего глютеносодержащего,
В магазинах есть полки безглютеновой продукции, сначала охотилась/ закупалась, потом надоело,
Еды более чем достаточно, овощи/ фрукты/каши определенные/мясо/ рыба/ семечки/ орехи/ сухофрукты.
Кров з молоком• 20 августа 2025
Не вживаю глютен більше 8 років. В принципі сильних обмежень не відчуваю - звикла, хоча спочатку мені здавалось, що не можна нічого)) Рисові макарони схожі на звичайні (я не памʼятаю вже, які звичайні, але чоловік підтверджує), лише менше розварюються. Безглютеновий білий хліб є в багатьох супермаркетах, але він досить дорогий, тому я купую спеціальні суміші для випічки хліба і роблю його сама. Потім нарізаю, заморожую і по потребам дістаю по кілька скибочок. На айхербі є ферменти для перетравлення глютену, якщо не впевнена в їжі, харчуюсь не вдома - вживаю 1-2 капсули. А так, гречка, рис, сочевиця, фрукти, овочі, мʼясо, риба - все можна.
18 мнеУЖЕ• 20 августа 2025
В мене син на безглютеновій дієті . Спочатку дуже складно було, а потім втягнувся (бо це не просто для 6-річки змінити образ життя, харчування)
Ви не обмежуєте себе, просто заміняєте пшеничний хліб хлібом з рисової, гречаної муки. Безліч є варіантів, найголовніше - це мати фінанси на все те))
Найбільш подобається на Маудау продукція - макарони Gallo, Barilla, печиво Gullon
KROX@• 20 августа 2025
Син був на дієті 3 роки. Гречка, рис, кукурудза крупа, овочі, фрукти, мʼясо, риба, молочні і кисломолочні продукти. Всі рецепти адаптувала під ці продукти. Хліб купувала Shaer здається фірма, також і печиво, соломку, бублики. Макарони є рисові, гречані. В супермаркетах є полиці з безглютеновими продуктами. З десертів желе, кукурудзяні. Палички, пекла сама кекси з кукурузної муки або запіканку творожну з додаванням кукурудзяних пластівців
автор Блиск думки • 21 августа 2025
Ответ дляKROX@
Скажіть, будь ласка, а потім обмеження зняли?
автор Блиск думки • 21 августа 2025
Ответ для18 мнеУЖЕ
Мені теж для дитини, майже 16 років. Але ’їдок’ ще той((
автор Блиск думки • 21 августа 2025
Дівчатка,дякую всім за Інформацію. Бажаю здоров´я!
Teonaa• 21 августа 2025
Ответ дляАсобеннАя
Да, чувствовала и выглядела прекрасно.
А в чому заключається прекрасний вигляд?
АсобеннАя• 21 августа 2025
Ответ дляTeonaa
Похудела, не сильно, потому что и так довольно стройная, ушли все высыпания абсолютно
Teonaa• 21 августа 2025
Ответ дляАсобеннАя
Хм…
А що ж я таке цікаво глютенове їм? Можно короткнько ЩО саме виключили з їжі? Я знаю що глбтен це рис і макарони. І випічка звичайна. Ну і все…
АсобеннАя• 21 августа 2025
Ответ дляTeonaa
Хм…
Нет, рис не содержит глютен.
Как и овес, пшено, гречка.
Глютен содержится во всех изделиях из пшена, ржи и ячменя.
Teonaa• 21 августа 2025
Ответ дляАсобеннАя
Нет, рис не содержит глютен.
Как и овес, пшено, гречка.
Я таке не їм і так, ну тільки хліб якщо бутер роблю
KROX@• 21 августа 2025
Ответ дляБлиск думки
Так. Після 3 років дієти під наглядом гастроентеролога здавали аналізи и поступово вводили глютен. Діагноз транзиторна непереносимість глютена, тобто вона виникла в певний момент на фоні інших діагнозів, і поступово пройшла
KROX@• 21 августа 2025
Ответ дляБлиск думки
Адаптуйте рецепти. Наприклад макарони по флотські рисові, супи з дозволеними крупами, і тд. Зараз є багато чого в магазинах, навіть пельмені і вареники, 10 років тому не було такого вибору. Мені найважче було з хлібом, печивом, я так і не навчилась пекти сама, купувала готове