Вітаю. Шукаю святкову сукню не за всі гроші світу,будемо у Львові на пару днів,тому шукаю де б пошопитись. Колись гарну сукню на ринку Південному купила. Чи зараз він працює? Не претендую на брендові речі. Хочеться святкове ,якісне і не дороге. Буду вдячна за пораду.
Я натуралка• 20 августа в 22:05
Може краще піти в Форум і подивитись в магазинах? Там все ж таки і розміри різні, і примірочні є. І не дорожче ніж на базарі буде