Кондуктор автобуса• 22 августа 2025
Вища освіта в Фінляндії або Норвегіі
Цікавлюсь цим питанням для сина.
Читала, що англійською в Норвегії вчаться безкоштовно. А Фінляндія- його мрія, вчить мову вже два роки самостійно.
Можливо, хтось має досвід навчання в цих країнах і може поділитися- буду вдячна.
( не забувайте ліпити «рука/морда і ржаку, працюйте якісно🤪)
Невгамовна сила• 22 августа 2025
В Швеції англійською безкоштовно для українців зараз. Не дуже далеко від Фінляндії та Норвегії)
Кондуктор автобуса
• 22 августа 2025
Ответ дляНевгамовна сила
Маєте досвід чи більш детальну інформацію?
Невгамовна сила• 22 августа 2025
Ответ дляКондуктор автобуса
Син вчиться.
Пишу з калідору• 22 августа 2025
В Бельгії є навчання англійською за 1 тис євро/рік
Саме я вам більшого не розкажу, племінниця вступила в 2022 р
Кондуктор автобуса
• 22 августа 2025
Ответ дляНевгамовна сила
Син вчиться.
А можна більше подробиць? Який універ, витрати місячні? Щиро дякую
Невгамовна сила• 22 августа 2025
Stockholms universitet, економіка. Син працює і вчиться, скільки витрачає на життя, не можу сказати. Гуртожиток щараз 450 євро приблизно на місяць, минулого року був 350. Підручники треба купувати, це приблизно 50-70 євро за підручник, на семестр треба два-чотири підручника, в залежності від того, скільки курсів в семестрі.
Кондуктор автобуса
• 22 августа 2025
Ответ дляНевгамовна сила
А з якого курсу працює? Тобто, він себе повністю забезпечує?
Невгамовна сила• 22 августа 2025
Ответ дляКондуктор автобуса
Працює з першого курсу, зараз лише другий буде) але сину 21 рік вже) він не одразу після школи вступав. І може так бути, що після українських 11 класів вступити можна не на всі спеціальності. Фізики, хімії та математики після нашої школи недостатньо (так вважають в Швеції). Син вчився в КПІ до війни, перший курс нашого університету зараховується для достатнього рівня потрібних предметів. Але з сином на його спеціальності вчаться українці, які закінчили лише українську школу.
Заявки на вступ подаються з лютого по квітень, якщо не помиляюсь. Не так, як у нас.
Кондуктор автобуса
• 22 августа 2025
Ответ дляНевгамовна сила
Моєму, навпаки, точні науки не йдуть(
Він гуманітарій, вільно володіє англійською…
Тому і моніторю інформацію.
Задоволений? Важко вчитися?
Тому і моніторю інформацію.
Задоволений? Важко вчитися?
Невгамовна сила• 22 августа 2025
Ответ дляКондуктор автобуса
Моєму, навпаки, точні науки не йдуть(
Тому і моніторю інформацію.
Задоволений? Важко вчитися?
Тому і моніторю інформацію.
Задоволений? Важко вчитися?
З англійської потрібен сертифікат при вступі.
Вчитися неважко, якщо порівняти з українським універом. Там немає купи зайвих предметів. Того року кожного семемира було по чотири курси. Курси йдуть один за одним, а не одночасно. Кожен курс місяць, потім екзамен. Ще є проекти групові. Цього року в осінній семестр, наприклад буде лише два курси.
Кондуктор автобуса
• 22 августа 2025
Ответ дляНевгамовна сила
Дякую вам щиро за відповіді) успіхів вашому студенту)
Кондуктор автобуса
• 22 августа 2025
Ответ дляНевгамовна сила
І ще: ви подавали документи самостійно чи через агенцію?
Невгамовна сила• 22 августа 2025
Ответ дляКондуктор автобуса
Самостійно. Син в Швеції з 2022 року.