Ух яка ж Я• 23 сентября в 22:00
Випадково тут ніхто не розглядає навчання в Швеції?
Англійською. Безкоштовно.
В одній з тем порадниця писала, що син навчається англійською безкоштовно. Я промоніторила цю тему і дійсно, це реально.
Потрібно отримати прихисток і є можливість навчатися. Але директива до березня 2027, тому в цьому році практично в останній вагон можна встигнути…
Ух яка ж Я
• 23 сентября в 22:10
Ответ дляМафиозная
Знакомая девочка поступила.
Пока не нравится и все ооочень дорого.
Що саме не подобається?
Гладиолус• 23 сентября в 22:18
Розглядаємо потенційно, як один з варіантів.
Але потрібний сертифікат англійської С1 (IELTS 7+), і середній бал атестата 11+.
У випадку сина це означає, що якщо обрати Швецію, то вже в 10-му класі треба йти з ліцея на онлайн навчання, де можна отримати такий балл.
Плюс далеко не усі спеціальності доступні англійською.
Идеальная оптимистка• 23 сентября в 22:18
А там не буде такого, що як тільки відмінять ТЗ, навчання стане платним?
Я в сусідній зі Швецією країні - в нас тут саме так. Англійською безкоштовно поки є захист
всегдаДаДа• 23 сентября в 22:32
Ответ дляИдеальная оптимистка
Якщо вступив, то навчання безкоштовне на весь курс бакалавра.
Ух яка ж Я
• 23 сентября в 22:35
Ответ дляГладиолус
Ви в 10?
Ух яка ж Я
• 23 сентября в 22:36
Ответ дляИдеальная оптимистка
Ні. Навіть університет відповів, що вступ безкоштовно- таким і буде навчання весь період
Ух яка ж Я
• 23 сентября в 22:55
Ответ дляГладиолус
Так
Тоді в цьому році потрібно екстерном закінчити, аби встигнути подати всі документи включно з атестатом, я так розумію (якщо розраховувати на дію директиви)
Гладиолус• 23 сентября в 23:16
Ответ дляУх яка ж Я
Саме так.
Вирішили, що цей семестр закінчує ще в ліцеї. А після НР, якщо вирішимо рухатись в напрямку Швеції, то переходить на екстернат.
У нас Швеція - це другий пріоритет, перший Австрія, там середній бал неважливий. Німецьку тільки почав вчити, подивимось за 3 місяці, як вона йому зайде, чи є шанс до кінця 11 досягти рівня В1
Ух яка ж Я
• 23 сентября в 23:18
Ответ дляГладиолус
Саме так.
Мій англійську пробний IELTS здавав , 7 балів
Ух яка ж Я
• 23 сентября в 23:19
Ответ дляГладиолус
Саме так.
А роки навчання? Виходить, що в 16 вже закінчив школу.. не зарано для цих країн? Це ж наймолодші студенти виходить
Ух яка ж Я
• 23 сентября в 23:20
Ответ дляГладиолус
Саме так.
Я думала, ви англійською навчання розглядаєте
Гладиолус• 23 сентября в 23:45
Ответ дляУх яка ж Я
В Австрії програму англійською знайти і вступити на неї - задача з двома зірочками.
Думаємо над 2 варіантами:
Австрія німецькою
Швеція англійською
До нового року маємо визначитись, бо стратегії вступу для них різні
Думаємо над 2 варіантами:
Австрія німецькою
Швеція англійською
Плету корзинки• 24 сентября в 07:04
Ответ дляГладиолус
Думаємо над 2 варіантами:
Австрія німецькою
Швеція англійською
Думаємо над 2 варіантами:
Австрія німецькою
Швеція англійською
Доброго, підкажіть будь ласка в Швеції англійською безкоштовно?які самемВНЗ?Дякую,Актуально
Ух яка ж Я
• 24 сентября в 08:02
Ответ дляПлету корзинки
Зараз англійською українці можуть навчатися безкоштовно, маючи ТЗ
ЕлькиПальки• 24 сентября в 10:57
Подивіться ще Бельгію, в Льєрі є вуз, де можна вчитися нглійською, щоправда не безкоштовно, близько 1 тис євро/рік, але там і допомога на одинокого була 1100 євро/місяць
Плету корзинки• 10 октября в 22:42
Ответ дляЕлькиПальки
Підкажіть більш подробно,тобто якщо я приїду з дитиною 17 років,буде допомога?чи тільки якщо він сам приїде?
Плету корзинки• 10 октября в 22:44
Ответ дляУх яка ж Я
Тобто дитина сама отримає тз?Ви самі поступаєте,без агенції?
Плету корзинки• 10 октября в 22:44
Ответ дляУх яка ж Я
Чим Ви вже в Швеції?
ЕлькиПальки• 17 октября в 09:17
Ответ дляПлету корзинки
Я була там в 2022 році з 12-річною донькою, тоді допомога нам (на сім´ю) була близько 1500 євро, плюс близько 200 євро дитячі
Родичка була сама, отримувала 1100 євро
А як зараз з виплатами чи їх сумами - не знаю, але родичка їх досі отримує, навчаючись в вузі на англомовній програмі
Але є велика складність в Бельгії - надають статус тільки якщо ти сам знайдеш собі житло, таборів як у Німеччині немає
Родичка була сама, отримувала 1100 євро