Бурундучиха• 22 августа 2025
Вартість життя студента в Європі
В скільки вам в місяць влітає утримувати там студента ( гуртожиток, їжа, інші потреби).
БЕЗ оплати навчання, а саме побут.
І в яких країнах навчаються?
БЕЗ оплати навчання, а саме побут.
І в яких країнах навчаються?
Сама купляю квіти• 22 августа 2025
Ответ дляБурундучиха
Ви всі там проживаєте?
Це я коментую для вас питання по SL1. Я взагалі в Україні
Неначасі• 22 августа 2025
Ответ дляСвоего не предлагать
Сам готує, робить закупи, економить.
Хазяйська дитина виросла. Я б так не змогла.
Ничего себе, молодец
Чижик Пижик• 22 августа 2025
Німеччина. 650 євро житло, 120 страховка, навчання 370 євро семестр. Донька працює та отримує стипендію, ми допомогаємо - від 500 до 1000 євро на місяць, в залежності від потреб
Неначасі• 22 августа 2025
Ответ дляЗупка_цем
Дочка не в Европе. Проживание бесплатно. Стипендия около 700 евро. Питание около около 1 евро в день. Медстраховка бесплатная
А что можно купить, чтобы есть на 1 евро в день?
Киця-бриця• 22 августа 2025
Ответ дляБурундучиха
Вступав після 11? Які умови?
Під час 11 класу, вступна компанія до 1 березня. Всі українські документи в 2 етапи. Син закінчував онлайн 11 клас. В першому етапі подавали оцінки і години з предметів з 7 класу по поточну дату ( вказували, що досі вчиться, тому години і оцінки не остаточні ще), сертифікат IELTS, данські докумени прихистку. Документи зі школи перекладали нотаріально на англійську. Другим етапом завантажували перекладений нотаріально атестат і додаток. І оновлені документи прихистку.пізніше ще екзамен здавав окремо з математики підтвердити рівень, бо наші 11 клас не закриває їх рівень 12 років навчання
spart-5037• 22 августа 2025
Ответ дляА шо сталося?
За 500 євро, то рознесе вашу дитяточку. 200-300 євро цілком вистачає
Думаю проезд, интернет, телефон, одежда....тоже входит в эту сумму у студента
Бурундучиха
• 22 августа 2025
Ответ дляspart-5037
1,5 евро стоит комплексный обед полноценный. Ну не 1 евро с день конечно, но и не космос цены. Также можно с собой в судочек покупать еду по такой же цене
Ну не євро в день(
Стрибну в гречку• 22 августа 2025
Ответ дляЧижик Пижик
А почему страховка 120? Вы не можете пристраховать к себе бесплатно?
Киця-бриця• 22 августа 2025
Ответ дляСама купляю квіти
Це соціальна стипендія, малозабезпеченим
Це всім, яким 18+ і живуть окремо від батьків. Якщо з батьками, то там половина
Сама купляю квіти• 22 августа 2025
Ответ дляНеначасі
В2, но продолжает учить. Для поступления С1 нужен только на мед
Якщо не секрет, яку спеціальність обрали? Вийшло слати першу сесію з рівнем мови б2?
spart-5037• 22 августа 2025
Ответ дляБурундучиха
Ну не євро в день(
Все равно за 1,5 евро не приготовишь полноценный обед. Есть скидки в студ столовых. Очень выгодно
Чижик Пижик• 22 августа 2025
Ответ дляСтрибну в гречку
Она сама живет
#Пойду_кгадалке• 22 августа 2025
Мой пока на курсах. Прага Винограды общежитие 420 евро. Питание 400 евро
Неначасі• 22 августа 2025
Ответ дляСама купляю квіти
Био, да, спокойно сдал
Руда ліса• 22 августа 2025
Польща. Тільки поступив. Надіюся, що соціальна стипендія буде покривати гуртожиток і проживання. Вартість гуртожитку 700 злотих. Стипендія, орієнтовно, мала б бути 1800 злотих. Подивимось
Стрибну в гречку• 22 августа 2025
Ответ дляЧижик Пижик
Она сама живет
Это не имеет значения, если вы работаете, то можно чтобы ребенок был на вашей страховке.
Бурундучиха
• 22 августа 2025
Ответ дляspart-5037
Ви про Словаччину. А це про євро в день пишуть про загадкову засекречену країну.
Чижик Пижик• 22 августа 2025
Ответ дляСтрибну в гречку
Я в Украине
Своего не предлагать• 22 августа 2025
Ответ дляНеначасі
Ничего себе, молодец
Чесно кажучи, я через те сумую.
Ми його не змушуємо економити, але він дуже гризеться за вартість того всього. І навчання дороге, і гуртожиток, але ж то не зменшити. То він собі придумав економити на інших витратах.
spart-5037• 22 августа 2025
Ответ дляБурундучиха
А) не поняла.
Бурундучиха
• 22 августа 2025
Ответ дляСвоего не предлагать
Чесно кажучи, я через те сумую.
Молодець.
Неначасі• 22 августа 2025
Ответ дляРуда ліса
Сын подружки учится в Польше и получает социальную стипендию, но они столько побегали с ней. Там какой-то очень специфический перевод, не нотариальный, а какой-то другой, забыла название..... но вы знаете, наверное, уже
Вспомнила, присяжный перевод )
Руда ліса• 22 августа 2025
Ответ дляНеначасі
Вспомнила, присяжный перевод )
Так. Я знаю) Бігати буду не я. Син поступав через агенство, вони і подають документи
Сама купляю квіти• 22 августа 2025
Син подруги поїхав вступати до Австрії. Але ціни їм озвучили зовсім інші: гуртожиток 550€, харчування 400-450€, страхування 75 євро, проїзний квиток, підготовче відділення 750€/семестр
Чучело-Мяучело• 22 августа 2025
На життя студента йде удвiчi бiльше, нiж за гуртожиток. А на кишеньковi - утричi менше, нiж за гуртожиток. Всього пересилаю 870.
Бурундучиха
• 22 августа 2025
Ответ дляЧучело-Мяучело
А ви де? 870- все разом?
Мая твая не панимать• 22 августа 2025
Ответ дляСтрибну в гречку
В Германии так можно?
Чучело-Мяучело• 22 августа 2025
Ответ дляБурундучиха
А ви де? 870- все разом?
не все, лише те, на що написала. Чехия. Але навчання платне.
пьЯНА• 22 августа 2025
нидерланды Роттердам ,общага (название другое около штуки евро там разные номера и цены .но жить можно только 1г и оочень большая проблема забить это место даже на год, а так же снять жилье) и мин штука на расходы. за саму учебу помолчу 10+ за год (у подруги дочь в Еразмусе(не программа знаю что такое название есть)