Бурундучиха• 22 августа 2025

Вартість життя студента в Європі

В скільки вам в місяць влітає утримувати там студента ( гуртожиток, їжа, інші потреби).
БЕЗ оплати навчання, а саме побут.
І в яких країнах навчаються?
Мая твая не панимать• 22 августа 2025
Ответ дляЛінива, не каюсь
Смотря по чем общага, в одной общаге комнаты разной стоимости. Общага 250, на еду 250 - 350, не шикуя, смотря что покупать, готовить самому, мясо овощи, фрукты. Словакия.
Это что за общага такая
Киця-бриця• 22 августа 2025
Копенгаген, 500 євро на життя, на проживання йде стипендія, ще десь 800 заробляє. Це приблизно в євро
Лінива, не каюсь• 22 августа 2025
Ответ дляМая твая не панимать
Это что за общага такая
Охреневшая.) Но я не знаю сколько там самая дешевая комната.
Сама купляю квіти• 22 августа 2025
Ответ дляНеначасі
Не знаю, мой поступил сразу на 1 курс, на зимний семестр. Он в Украине успел закончить 1 курс, взяли выписку из украинского вуза и закрыли вопрос с разницей
Язык был с1?
автор Бурундучиха • 22 августа 2025
Ответ дляКиця-бриця
Можна детальніше: де вчиться, мова, вартість навчання?
Мая твая не панимать• 22 августа 2025
Ответ дляЛінива, не каюсь
Я за эти деньги однушку смотрела, но сын выбрал общагу, но таких цен у него не было, самая дорогая комната 149€
Сама купляю квіти• 22 августа 2025
Ответ дляКиця-бриця
Яка вартість навчання? Бо в європейських країнах стипендія начебто нараховується на покриття саме вартості навчання, а не проживання.
Їжак в панчохах• 22 августа 2025
Ответ дляГарантую неперелевки
Ви збираєте інфо з цілого світу
Навіщо ?
Статейку наваять и деньжат получить
Своего не предлагать• 22 августа 2025
Ответ дляНеначасі
А как это продукты так дёшево? Даже у нас за такую сумму в месяц не получится нормально питаться
Сам готує, робить закупи, економить.
Хазяйська дитина виросла. Я б так не змогла.
Розвідка Маші• 22 августа 2025
Ответ дляГарантую неперелевки
Ну навчає депутат свою дитину в Гарварді і забагато доларів утримує а порадниця в Перемишлі за злоті
Що вам від цього ?
А какая вам разница, если человеку интересно какие расходы у депутата на гарвард?
Зупка_цем• 22 августа 2025
Дочка не в Европе. Проживание бесплатно. Стипендия около 700 евро. Питание около около 1 евро в день. Медстраховка бесплатная
Киця-бриця• 22 августа 2025
Ответ дляБурундучиха
Навчання безкоштовне, стипендія 6000 крон, ITU .
автор Бурундучиха • 22 августа 2025
Ответ дляЗупка_цем
Де саме? А вартість навчання?
Стрибну в гречку• 22 августа 2025
Комната 500 и на жизнь около 500. Германия
Киця-бриця• 22 августа 2025
Ответ дляСама купляю квіти
Безкоштовно для українців по SL1
Зупка_цем• 22 августа 2025
Ответ дляБурундучиха
Де саме? А вартість навчання?
Обучение бесплатное. Страну писать не буду
Розвідка Маші• 22 августа 2025
Ответ дляГарантую неперелевки
Ясно одне - різні вузи , різні країни і різні статки у батьків
Ну хай цікавиться
Моему ребенку еще очень далеко до поступления но мне очень интересна стоимость хоть в автралии хоть в польше
автор Бурундучиха • 22 августа 2025
Ответ дляЗупка_цем
Не в Європі, а стипендія в євро?)
автор Бурундучиха • 22 августа 2025
Ответ дляЗупка_цем
1 євро на їжу? Ну не вірю…
Сама купляю квіти• 22 августа 2025
Ответ дляЕкатерина27
Словаччина, з вересня буде 75€ гуртожиток, і десь орієнтуюся на 400-500€ на харчування і кишенькові.
Кажуть, що в таку вартість можуть запропонувати гуртожиток лише першокурсникам. Але місце в гуртожитку за ними не закріплюються. І після першого курсу студенти знов вимушені шукати гуртожиток. Це набагато складніше, оскільки пріоритет знов надають лише майбутнім першокурсникам, а ти як хочеш
Зупка_цем• 22 августа 2025
Ответ дляБурундучиха
Не в Європі, а стипендія в євро?)
Это в переводе на евро. В местной валюте вам это ни о чем не скажет
автор Бурундучиха • 22 августа 2025
Ответ дляЗупка_цем
В рублях?)))
Зупка_цем• 22 августа 2025
Ответ дляБурундучиха
1 євро на їжу? Ну не вірю…
Это финансируется государством и министерством
автор Бурундучиха • 22 августа 2025
Ответ дляКиця-бриця
Безкоштовно для українців по SL1
Вступав після 11? Які умови?
spart-5037• 22 августа 2025
Ответ дляСама купляю квіти
С 1 по 3 курс платили 56 евро за общежитие. 4-5 курс - 76 евро в месяц. Каждый год без проблем предоставляли общежите. Словакия, 2 вуза в разных городах
А шо сталося?• 22 августа 2025
Ответ дляЕкатерина27
За 500 євро, то рознесе вашу дитяточку. 200-300 євро цілком вистачає
Сама купляю квіти• 22 августа 2025
Ответ дляБурундучиха
Вступав після 11? Які умови?
Це соціальна стипендія, малозабезпеченим
автор Бурундучиха • 22 августа 2025
Ответ дляСама купляю квіти
Ви всі там проживаєте?
Неначасі• 22 августа 2025
Ответ дляСама купляю квіти
Язык был с1?
В2, но продолжает учить. Для поступления С1 нужен только на мед
spart-5037• 22 августа 2025
Ответ дляБурундучиха
1 євро на їжу? Ну не вірю…
1,5 евро стоит комплексный обед полноценный. Ну не 1 евро с день конечно, но и не космос цены. Также можно с собой в судочек покупать еду по такой же цене