Бавовна• 22 августа в 17:55
Офісний одяг, де купити бюджетний?
Пройшлась по ТРЦ нічого не сподобалось
Успокойся_Успокойся• 22 августа в 17:57
Шо саме ви вважаєте «офісним» одягом?
Бо мені і wanted норм, можу ходити на роботу в джемпері і джинсах, а мій начальник на повсякдень дешевше за arber нічого не вдягає (а це бюджетний сегмент)
Виннипуховна• 22 августа в 17:59
Есть какие-то отдельные магазины с офисной одеждой? Я покупаю в обычном масс маркете. Зара, мохито, страдивариус, манго
Білка в колесі• 22 августа в 18:08
Нема зараз нічого бюджетного. Хіба що резервд на розпродажу. Але він вже закінчився.
Пульт от линолеума• 22 августа в 18:14
Ответ дляСовбез
Мне самое приятное качество верха в Бенеттоне.
Не очень бюджетно однако)
Дівчина Гілмор• 22 августа в 18:22
Ответ дляПульт от линолеума
Не очень бюджетно однако)
В хумані повно брюк та блузок
Пульт от линолеума• 22 августа в 18:25
Ответ дляДівчина Гілмор
В хумані повно брюк та блузок
Я не знаю, что в Хумане, не спец. Я о нормальных магазинах. Вот там небюджетно, особенно в Украине.
НадпотужнаПотужність• 22 августа в 19:26
маст хев, всі свої.
нм- штани норм сидять та носяться, так само як і зара, манго нічого
Ответ дляУспокойся_Успокойся
Шо саме ви вважаєте «офісним» одягом?
Сейчас в Арбер распродажа
Я купила себе платье со скидкой 70%