Ластоноша• Изменено 23 августа в 01:35

Де вчителю англ мови знайти своїх перших учнів?

Якщо вже не молода (майже 30 р). По професії не працювада після універу, але зараз хочу спробувати.
Люблю порядок• 23 августа в 01:37
Как у вас с английским?
ДеньгиНеСдаю• 23 августа в 01:40
Не молода в 30?!
Можна спробувати проводити індивідуальні уроки з дітьми знайомих, безкоштовно, згадати як це. А далі розміщувати в місцевих групах оголошення.
Знаходити перших клієнтів завжди не легко але пробуйте і все вийде. Головне бути на своєму місці і бути цікавим вчителем для дітей
аромат Жука• 23 августа в 01:41
Я буду начинать после очень большого перерыва в почти 40.
Руда Соня• 23 августа в 01:41
Я не вчитель, дитині шукала вчителя через букі, олх.В пріорітеті обирала не за відгуками, а за офф-лайн навчанням. Ще часто бачу пошук репетитора в групах міста на фейсбук.Щасти Вам
Скорая помощь• 23 августа в 01:42
Ответ дляаромат Жука
І я, мабуть що, хоч і не дуже люблю це….
П.с. Ще й зовсім не маю досвіду в навчанні онлайн(
Не стесняюсь• 23 августа в 01:43
’молодая была не молода’ ))))
автор Ластоноша • 23 августа в 01:43
Ответ дляЛюблю порядок
Как у вас с английским?
B2 +.Зараз працюю над С1 - хочу скласти CAE ( Це екзамен рівня Advanced від Cambridge)
аромат Жука• 23 августа в 01:44
Ответ дляСкорая помощь
У меня просто ребенок не нормотипичный, требовал очень много времени. А так я очень люблю язык, много читаю, развиваюсь и тд
Скорая помощь• 23 августа в 01:44
Ответ дляЛастоноша
Що вам дасть CAE до репетиторства?
автор Ластоноша • 23 августа в 01:45
Ответ дляДеньгиНеСдаю
Не молода в 30?!
Дивилася тематичні групи на фейсбук. Там на одного учня по 30 вчителів.
автор Ластоноша • 23 августа в 01:46
Ответ дляСкорая помощь
Що вам дасть CAE до репетиторства?
Для впевненості + хочу готувати до цього екзамена
ДеньгиНеСдаю• 23 августа в 01:48
Ответ дляЛастоноша
А ви не лише в тематичних шукайте. Мають бути якісь місцеві мамські групи, там можуть бути теми де мами шукають дитині репетитора, якісь групи можуть розмістити ваше оголошення як рекламу
автор Ластоноша • 23 августа в 01:49
Ответ дляДеньгиНеСдаю
Дякую за пораду
Пухнасті штани• 23 августа в 01:56
Робіть рекламу для українських дітей в англомовних країнах , в ФБ пропишіть Українці в….., знаходите найбільші спільноти і у адміна питаєте ціну реклами. Так і Ваша ціна заняття буде вищою
Я такая наивная• 23 августа в 02:07
Ответ дляЛастоноша
Дякую за пораду
Перше - чат будинку і знайомі.
Чат району.
Невисока ціна для початку.

Моя кума ’тренувалась’ на моїй донці і просила чесних відгуків. Вона знала, що дитина чесно скаже чи подобається, а я що з результатами. Щось підкоригувала, взяла перших двох учнів з будинку безкоштовно на місяць, потім поставила мінімальну ціну їм. Далі пішло сарафанне радіо. Пройшло 3 роки, зараз до неї черга. Перші учні теж з нею.
Неправдиша• 23 августа в 02:58
Не читала коментарі, може вже писали. Спробуйте сайти buki I olx. Моя старша донька працює вже декілька років через ці платформи, і немає значення скільки вам років, головне який ви спеціаліст. Я через них знаходжу репетиторів для молодшої, взагалі не знаю що без них би робила!!!
Стрибну в гречку• 23 августа в 06:07
За фахом.
Соромно не знати.
Ласунка• 23 августа в 06:54
На бирже дать объявление.
На селе проще - сарафанное радио...
Без образів• 23 августа в 06:56
Ответ дляЛастоноша
и шо. я в них искала, то цены 500-700 грн за урок, умереть не встать. можете писать’ не дорого’ и брать меньше
Кукусикиииииии• 23 августа в 07:22
Ответ дляСтрибну в гречку
За фахом.
Соромно не знати.
Соромно бути такою, як ви.
Фима Собак• 23 августа в 07:30
Ответ дляЛастоноша
А как с умением находить общий язык с людьми?
И взрослыми, и детьми.
С умением подать материал, объяснить, заинтересовать?
Стрибну в гречку• 23 августа в 07:41
Ответ дляКукусикиииииии
Соромно бути такою, як ви.
Ну якщо для Вас репетитор мови, який не знає елементарного своєю мовою, це норма. Вашим дітям Ви ж саме такого оберете?
Кукусикиииииии• 23 августа в 07:46
Ответ дляСтрибну в гречку
Для мене норма ввічливо підказати людині, якщо вона чогось не знає, а не соромити і самостверджуватись за рахунок інших. І так, при виборі репетитора, я враховую ще й людські якості. Таку, як ви не обрала б ніколи. Я сама зараз вивчаю англійську, дивлюсь багато уроків онлайн і часто викладі забувають українські слова, бо зосереджені на англійській. Ніхто їх носом в це не тикає і не соромить.
Стрибну в гречку• 23 августа в 07:54
Ответ дляКукусикиииииии
Ну й погано, що «забувають». Це значить, що й не знають.
Кумедна• 23 августа в 07:55
Не знаю..может только я так ищу. Я выбирала на сайте репетитор юа, выбрала женщину которая мне была симпатична на фото и у которой стоимость была той что мне подходит, на отзывы особо не смотрела, т.к. они часто левые. У каждого свои ожидания от уроков, для меня было важно чтобы преподаватель был спокойный, соблюдал систему, я не ждала быстрых результатов, но через год занятий вижу что ребенок намного лучше стал говорить на английском.
Божий одуванчик• 23 августа в 09:14
Можете тут створити тему, я так знайшла репетитора з математики. Дайте спершу мінімальну ціну.
Кукусикиииииии• 23 августа в 10:06
Ответ дляСтрибну в гречку
Людина не може все знати, але може залишатися людиною.
Peggy• 23 августа в 10:12
Якщо дітей берете, напишіть мені, будь ласка.
автор Ластоноша • 23 августа в 20:35
Ответ дляPeggy
Пишу
Кукарачка• 02 сентября в 23:42
Ответ дляБез образів
То хіба це дорого?