Фенте Фря• 23 августа 2025
Донька 2 роки обожнює бігати босоніж навіть на холодній підлозі. Це шкідливо?
Помаранчова душа• 23 августа 2025
Что в этом плохого?Я тоже не люблю тапки,носки.Нормальный ребенок,не будет болеть от каждого сквозняка
Фима Собак• 23 августа 2025
Шкідливо нервувати через такі речі. У Вас розумна і здорова дитина без стереотипів. Краще приєднуйтесь до неї у таких звичках!
Зоя Жорівна• 23 августа 2025
О,я видела в одной семье) Девчушка как раз года 2-3 зимой в частном доме по ледяной плитке гасает. Главное ,вся в соплях ,кашель жуткий. Меня это пугало немного.
Мэри Попкинс• 23 августа 2025
Ответ дляЗоя Жорівна
Ви в них щодня?
А у нас макарошки• 23 августа 2025
В мене дві дитини виросли, майже цілий рік босоніж по дому з моменту, як ходити починали. Найкраще рішення з мого материнства.
Це закалка, потім легко переносили всі вірусні хвороби.
Карамелька• 23 августа 2025
У Вас брудні підлоги в будинку? То краще прибирати ретельніше, не будете хвилюватися, що ступні ніжок дитина забруднить. Хай бігає босоніж на здоров´я по чистій підлозі!
Точу ляси• 23 августа 2025
Автор ну зізнайтеся, ви тріль??? Бо мені страшно якщо такі реально існують...
Мамин тріль• 23 августа 2025
Полезно босиком по земле, песку, по плоскому полу не очень полезно для формирования стопы, неважно по холодному или теплому, но лучше уж босиком, чем в носках или тапках
Фантазерша• 23 августа 2025
Надевайте обязательно ей резиновые сапоги! Именно они спасут от всех бед!
Дама с заначкой• 23 августа 2025
Босоніж по рівній твердій поверхні шкідливо , це всі ортопеди вказують.
Мамин тріль• 23 августа 2025
Ответ дляДама с заначкой
И кроксы тоже неполезно, но кто ж слушает ортопедов, если модно